دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1400/01/21 معاون استاندار: مراسم ماه مبارک رمضان در فضای باز برگزار می شود.
معاون استاندار: مراسم ماه مبارک رمضان در فضای باز برگزار می شود.
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت:مقرر شد دستورالعمل ویژه برای برگزاری مراسم شب‌های قدر و ماه مبارک رمضان با زمان محدود در فضای باز در نظر گرفته شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حجت الله غلامی روز شنبه در حاشیه هفتاد و هشتمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که با حضور رییس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد گفت: مهم‌ترین بحثی که در جلسه امروز مطرح شد رعایت دستورالعمل‌هایی بهداشتی به ویژه طرح جامع هوشمند با پنج محور اصلی تعریف محدودیت‌ها مورد توجه قرار گرفت.

وی ادامه داد: مقرر شد تیم‌های نظارت و بازرسی در تمامی دستگاه‌های اجرایی دستورالعمل‌هایی پنج گانه را اجرا کنند.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان تصریح کرد: بسته حمایتی 60 میلیون نفری ماه مبارک رمضان با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 500 میلیارد تومان در این جلسه مصوب شد.

غلامی با اشاره به بنگاه‌های اقتصادی آسیب دیده از کرونا گفت: مقرر شد به دستگاه‌هایی که وام کرونا دریافت کردند مهلت 6 ماهه برای بازپرداخت به آن‌ها داده شود.

وی خاطرنشان کرد: استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل صنعت، معدن و تجارت و مابقی دستگاه‌های اجرایی با توجه به مشخص بودن مسئولیت‌ها، تمامی محدودیت‌های کرونایی را کامل اجرا کنند.
تعداد بازدید: 125
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.