دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1400/01/28 مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری اصفهان از حضور استاندار در سامانه سامد برای پاسخگویی به سولات و مشکلات مردم خبر داد.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری اصفهان از حضور استاندار در سامانه سامد برای پاسخگویی به سولات و مشکلات مردم خبر داد.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری: استاندار اصفهان همواره به پاسخگویی و تکریم مردم استان اهتمام ویژه دارند‌.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، صادق کرمی اظهار داشت: استاندار اصفهان همواره به پاسخگویی و تکریم مردم استان اهتمام ویژه دارند و به صورت مستمر مدیران استان را به این امر بسیار مهم فرا می خوانند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری اصفهان گفت: استاندار اصفهان بر پاسخگویی مدیران استان اصفهان از طریق سامانه سامد به مردم تاکید ویژه دارند و در بازرسی استانداری اصفهان نهایت تلاش خود را برای
اجرای بسترهای لازم برای پاسخگویی به مردم و اجرای طرح تکریم ارباب رجوع بکار گرفته ایم
و زمینه را برای نهادینه ساختن فرهنگ پاسخگویی با دعوت مدیران در سامانه سامد به منظور تسریع در رفع مشکلات مردم فراهم ساخته ایم.
کرمی تصریح کرد: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد این هفته با حضور دکتر رضایی، استاندار اصفهان در مرکزسامد بازرسی برگزار شد و مردم استان مسائل و مشکلات خود را از طریق شماره تماس 111 مطرح کردند.
از مهمترین تماس های مردمی عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در برخی صنایع و دستگاه های اجرایی، مشکلات صاحبان صنایع، واگذاری زمین برای احداث واحدهای صنعتی، حمایت های مالی از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و ... بود
وی افزود: سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می توانند به راحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری کنند.
تعداد بازدید: 125
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.