دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1400/02/04 دبیر ستاد انتخابات استان: اصفهان آماده برگزاری انتخابات سالم و باشکوه است
دبیر ستاد انتخابات استان: اصفهان آماده برگزاری انتخابات سالم و باشکوه است
دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: این استان آماده برگزاری انتخابات سالم و باشکوه است و تدابیر لازم در جلسات مربوط برای مشارکت حداکثری مردم اندیشیده شده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، علی اصغر رفیعی نژاد روز در شنبه در حاشیه جلسه هفتگی ستاد انتخابات استان افزود: تاکنون جلسات متعددی برای فراهم کردن زیرساختهای لازم برای برگزاری هرچه با شکوهتر این رویداد سیاسی در این استان انجام شده است.

به گفته وی در جلسه امروز هم مباحث متنوع در خصوص برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات 1400 مطرح شده است.

وی اظهارداشت : نتیجه تایید صلاحیت داوطلبان انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهرها تا هفتم اردیبهشت جاری به فرمانداری‌ها اعلام می‌شود.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت : سپس فرمانداری‌ها نتیجه احراز صلاحیت‌ها را به داوطلبانی که تایید صلاحیت نشدند اعلام خواهد کرد.

رفیعی نژاد با بیان اینکه در جلسه امروز ستاد انتخابات مشکلات و مسائل شهرستان سمیرم مورد بحث و بررسی قرار گرفت، تصریح کرد: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته نیازمندی‌ها و مسائل این شهرستان حل و فصل خواهد شد.

وی ادامه داد: از آن جایی که در شهر سمیرم تیره‌های عشایری زندگی می‌کنند و به صورت پراکنده در منطقه جغرافیایی هستند برای انتخابات روستا و تیره‌های عشایری نیاز به امکانات خودرویی و تدارکاتی وجود دارد که هماهنگی‌های لازم در این راستا صورت گرفت.

رفیعی نژاد اضافه کرد: برخی از مناطق سمیرم به دلیل سخت گذر بودن پوشش مخابراتی کمتر دارند که باید به صورت آفلاین انتخابات را برگزار کنند.

وی گفت: دستورالعملی برای دستگاه‌های اجرایی به ویژه دستگاه‌های تبلیغاتی مبنی بر اینکه از تمامی ظرفیت برای تبلیغ انتخابات 1400 استفاده کنند مصوب و ابلاغ می‌شود تا شاهد انتخابات پرشور باشیم.
تعداد بازدید: 2518
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.