دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1400/02/05 استاندار اصفهان: ارتش با ساخت بیمارستان صحرایی کرونایی  به یاری ملت شتافت
استاندار اصفهان: ارتش با ساخت بیمارستان صحرایی کرونایی به یاری ملت شتافت
استاندار اصفهان گفت: ارتش جمهوری اسلامی در میدان نبرد، سیل و زلزله همیشه همراه بوده و با ساخت بیمارستان صحرایی یکصد تختخوابی کرونایی مجهز به یاری دولت و ملت شتافته است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی شنبه شب در حاشیه آیین افتتاح بیمارستان صحرایی یکصد تختخوابی ارتش منطقه اصفهان افزود: این موضوع از خودگذشتگی ارتش را می‌رساند که برغم محدودیت‌های موجود در راستای اعتبار و بودجه این بیمارستان را راه اندازی کردند.

وی با بیان اینکه اکنون با بحران شیوع کرونا ارتش جمهوری اسلامی به یاری دولت و ملت شتافته است، تصریح کرد: به همین منظور ارتش منطقه اصفهان بیمارستان صحرایی یکصد تختخوابی راه اندازی کرده است.

استاندار اصفهان گفت: ارتش جمهوری اسلامی در میدان نبرد، سیل و زلزله همیشه همراه بوده است.

وی اضافه کرد: بیمارستان‌های سیار ویژگی‌های خاص دارد که برای موارد ویژه و حاد راه اندازی می‌شوند به همین دلیل با شیوع موج چهارم کرونا در کشور و اصفهان این بیمارستان برپا شده است.

رضایی اظهار داشت: همه جای دنیا بیمارستان سیار و صحرایی به دلیل کنترل ماموریت‌های خاص برپا می‌شود اما هنر ارتش بر این بود که ظرف مدت بسیار کوتاه این بیمارستان صحرایی را به بیمارستان مدنظر بیماران کرونایی تبدیل کرده و قابل تقدیر و ستایش است.

وی اظهار کرد: به لحاظ پزشکی این بیمارستان پروتکل‌های لازم را رعایت کرده و برای بیماران خاص کرونایی بسیار مناسب است.
تعداد بازدید: 2575
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.