دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1400/02/06 استاندار اصفهان: کرونا به فرصتی برای توسعه علم واکسیناسیون در کشور تبدیل شد
استاندار اصفهان: کرونا به فرصتی برای توسعه علم واکسیناسیون در کشور تبدیل شد
استاندار اصفهان گفت: همه گیری بیماری کووید 19 در کنار همه سختی هایی که داشت به فرصت بی بدیلی برای کشورمان در جهت توسعه علم واکسیناسیون تبدیل شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی با اظهار قدردانی از وزیر بهداشت و کادر درمان و بهداشت، افزود: به مردم اصفهان برای آغاز مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا پاستور تبریک می گویم و مردم این خطه با فهم و دانش بالای خود همراهی خوبی در این زمینه دارند.
وی با بیان اینکه همه مردم منتظر واکسیناسیون هستند از مسوولان وزارت بهداشت خواست تا تعداد واکسن های بیشتری تخصیص یابد و تاکید کرد که اصفهان بدلایل مختلفی از جمله قرار داشتن در چهارراه ارتباطی کشور دارای شرایط خاصی در همه گیری کووید 19 است و در شرایط اوج کرونا بیمارانی از خوزستان و چهارمحال و بختیاری را پذیرش کرد.
رضایی تصریح کرد: در اصفهان میزان مرگ و میر ناشی از کرونا نسبت به جمعیت آن و در مقایسه با سایر استان ها کمتر است با وجودیکه جمعیت سالمندان بیشتری نیز داریم.

وی با اشاره به اینکه برخی از پیشنهادهای اصفهان در ستاد ملی مقابله با کرونا به تصویب نرسیده است، افزود: اگر اختیارات بیشتری به استان ها داده شود می توانیم آنچه مد نظرمان است را بهتر انجام دهیم.
تعداد بازدید: 2663
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.