دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1400/02/08 پیام استاندار اصفهان به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
پیام استاندار اصفهان به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
استاندار اصفهان با صدور پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تلاش گران عرصه کار و تلاش تبریک گفت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان با صدور پیامی روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت.
متن پیام استاندار اصفهان به شرح زیر می باشد:
بدون تردید، اعتلا و پیشرفت هر سرزمینی در گرو تلاش و ممارست مردان و زنانی است که با بر تن کردن ردای مقدس کار و کارگری، چرخه اقتصاد آن کشور را به تحرک و جنبش واداشته و پرچم تعالی آن را در عرصه گیتی به اهتزاز درمی‌آورند.
جامعه عزتمند کارگری کشور به ویژه، استان اصفهان از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون همواره به عهد خود با آرمان‌های نظام وفادار بوده و در تحقق اهداف جمهوری اسلامی و پیشرفت اقتصادی کشور نقشی بی بدیلی را ایفا نموده اند.
امروز نیز در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نامگذاری سال 1400 با عنوان «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» کمر همت بسته اند و حتی اکنون که شیوع بیماری منحوس کرونا، فعالیت‌های اقتصادی را تحت تأثیر قرار داده، کارگران شریف اجازه نداده‌اند چرخ تولید متوقف و کشور دچار کمبود شود، این امر نیز اهمیت تلاش‌های این قشر بزرگ و ایثارگری آنان را بیش از پیش به نمایش گذاشته است.
اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن هفته کارگر و روز جهانی کارگر را به جامعه کارگران زحمتکش اصفهان که با تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه استان را فراهم می نمایند، تبریک گفته و امیدوارم با همراهی و مشارکت مردم و مسئولان و حرکت جهاد گونه این سربازان عرصه کار و تلاش با خلاقیت و نوآوری، گام های بزرگ دیگری در راه توسعه- رونق و پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.
تعداد بازدید: 140
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.