دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1400/02/11  پیام تبریک استاندار اصفهان به مناسبت 12 اردیبهشت روز معلم
پیام تبریک استاندار اصفهان به مناسبت 12 اردیبهشت روز معلم
استاندار اصفهان با صدور پیامی 12 اردیبهشت روز معلم را تبریک گفت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان با صدور پیامی 12اردیبهشت روز معلم را تبریک گفت.
متن پیام استاندار اصفهان به شرح زیر می باشد:
دوازدهم اردیبهشت؛ یادآور یاد و خاطره متفکر و اندیشمند بزرگ، استاد فرزانه آیت ا... شهید مرتضی مطهری، با عنوان گرامیداشت روز معلم نامگذاری شده است، همانا روز معلم، روز تجلیل و تقدیر از شرافت انسانیت و ارزشهای والای انسانهای فرهیخته ،سترگ و اندیشمندی است که ایثارگرانه با نور وجودشان مسیر سعادت را برای آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی روشن می‌سازند.
روز و هفته معلم، فرصت مناسبی برای تبیین و بازشناسی نقش کلیدی آموزش و تربیت در توسعه پایدار و برنامه ریزی در جهت احیای جایگاه شایسته و بایسته معلمین و فرهنگیان به عنوان با ارزش‌ترین سرمایه اجتماعی کشور و مؤثرترین عنصر محقق کننده مأموریت‌های نهاد آموزش و پرورش است.
اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت مجاهد دانشمند استاد مرتضی مطهری، روز معلم را به عموم تلاش گران عرصه علم و آگاهی به ویژه اساتید، معلمین و فرهنگیان پرتلاش استان اصفهان در همه مقاطع تحصیلی، تبریک و تهنیت عرض نموده و با تقدیر و تشکر از زحمات آنان، برای همگی این عزیزان در راه انجام رسالت و اعتلای فرهنگ و اندیشه میهن اسلامی آرزوی توفیق، تندرستی و سربلندی دارم.
تعداد بازدید: 2433
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.