دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1400/02/12 استاندار اصفهان: تحقق علم آموزی در جامعه را نیازمند توجه به  آموزش و پرورش دانست
استاندار اصفهان: تحقق علم آموزی در جامعه را نیازمند توجه به آموزش و پرورش دانست
استاندار اصفهان تحقق علم آموزی در جامعه را نیازمند توجه به نهاد اموزش و پرورش دانست و گفت: معلمان نقش تاثیرگذاری در ادوار مختلف به ویژه دفاع مقدس و کرونا ایفا کردند و توجه به این نهاد ضروری است .
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی شنبه شب در آیین بزرگداشت مقام معلم در سالن اجتماعات استانداری افزود: نقش کلیدی آموزش و پرورش و تربیت در برنامه ریزی‌های کلان و جهت احیای جایگاه شایسته معلم عنوان شده است.

استاندار اصفهان بیان کرد: در شرایط سخت اقتصادی و مواجهه با ویروس منحوس کرونا معلمان با مشکلات متعددی روبه رو هستند از این رو قدردان زحمات معلمان شریف استان هستیم.

وی اضافه کرد: اگر می‌خواهیم دانا باشیم در مقابل نادان و علم و علم آموزی فرابگیریم باید توجه ویژه‌ای در راستای ایجاد زیرساخت‌ها و امکانات آموزش و پرورش داشته باشیم.

رضایی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان اصفهان ادامه داد: درست است که مدارس در دوران شیوع کرونا تعطیل هستند اما آموزش تعطیل نیست از این رو امیدوارم سختی‌ها و مشکلاتی که این روزها معلمان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند به پایان برسد.

وی خاطرنشان کرد: حدود 14 ماه است که با ویروس منحوس کرونا مواجه شدیم از این رو معلمان از خودگذشتگی کردند و برخی از معلمان محل زندگی خود را به کلاس درس تبدیل کردند که قدردان زحمات آن‌ها هستیم.

استاندار اصفهان گفت: روز معلم روز بزرگیست هفته معلم گرامیداشت دانایی و دانایی محوری است و فرصتی برای تبیین جایگاه معلمان است.

وی اظهار داشت: سالگرد شهادت آیت الله مطهری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز معلم شناخته شده و فرصت مناسبی برای تبیین جایگاه معلم و تحلیل مساله آموزش و پرورش و بررسی کاستی‌ها و آسیب شناسی‌ها است.

در این مراسم از سه معلم سرآمد کشوری و هفت معلم سرآمد استانی تجلیل شدند.
تعداد بازدید: 2472
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.