دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1400/02/20 استاندار: ادارات اصفهان مصرف آب، برق و گاز را 40 درصد کاهش دهند
استاندار: ادارات اصفهان مصرف آب، برق و گاز را 40 درصد کاهش دهند
استاندار اصفهان گفت: ادارات این استان مصارف آب، برق و گاز را 40 درصد کاهش دهند و همچنین ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی مکلف شدند بر روی سقف خود پنل‌های انرژی نصب کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در حاشیه جلسه مدیریت اضطراری مصرف بهینه انرژی در سالن جلسات استانداری افزود: مقرر شد به منظور صرفه جویی در مصرف آب ستاد مدیریت بحران انرژی تشکیل و در خصوص مصرف بهینه آب، برق و گاز اقدام شود.

وی ادامه داد: همه دستگاه‌ها مکلف شدند ژنراتورهای برق اضطراری خود را در شرایط پیک مصرف در مدار قرار دهند و ادارات تمامی موتورخانه‌ها را استانداردسازی کنند.

استاندار اصفهان تصریح کرد: همه ادارات موظف هستند یک مدیر انرژی تعیین و این مدیر مسئولیت اجرای طرح‌های مصرف بهینه در ادارات را برعهده دارد.

وی اضافه کرد: اداره کل اوقاف و سازمان تبلیغات اسلامی نسبت به مصرف آب، برق و گاز در مساجد پیگیری‌های لازم را به عمل آورد همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک‌های صنعتی در تمامی شهرک‌ها و واحدهای صنعتی الزامات مصرف بهینه آب و برق و گاز را اجرایی کند.

رضایی گفت: همچنین صدا و سیما و اصحاب رسانه نسبت به مصرف بهینه انرژی فرهنگ سازی کنند و دستگاه‌های مربوطه با مشترکان پرمصرف برخورد لازم را انجام دهد.
تعداد بازدید: 2041
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.