فرمانداری کاشان
خانه
ارتباط با فرماندار
آخرین اخبار
 • news سهراب سپهری همچون ستاره ای در آسمان پرفروغ شعر فارسی می درخشد
  حمیدرضا مومنیان به مناسبت فرارسیدن یکم اردیبهشت سالروز درگذشت سهراب سپهری اظهار کرد: این شاعر و نقاش معاصر کشور در خلق آثارش سبک خودش را داشت به گونه ای که با گذشت 37 سال از درگذشت وی هنوز مقالات و مطالب زیادی در تحلیل و تفسیر شعرها و نقاشی هایش نوشته می شود.
  1396/02/01
 • news جلسه ستاد امنیت انتخابات شهرستان های شمال استان اصفهان برگزار شد
  معاون استاندار و فرماندار کاشان در این جلسه اظهار کرد: کمیته های امنیتی و انتظامی موظف هستند علاوه بر افزایش هوشیاری و آگاهی های عمومی و رضایتمندی اجتماعی نسبت به قوانین انتخاباتی، راهکارهای مناسب را در ایام انتخابات اتخاذ کنند.
  1396/01/31
 • news حفاظت از میراث فرهنگی معنوی ملموس و ناملموس ضروری است
  معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری کاشان در جلسه ای با حضور بخشدار، امام جمعه و مسئولین بخش قمصر و گلابگیران شهر قمصر با هدف «بررسی مسائل و مشکلات گلابگیری سنتی» در شهرداری قمصر برگزار شد گفت: حفاظت از میراث فرهنگی، معنوی ملموس و ناملموس ضروری است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.
  1396/01/30
 • news فرماندار کاشان خواستار ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان شد
  حمیدرضا مومنیان در دیدار رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان افزود: با توجه به ویژه بودن فرمانداری کاشان و توانمندی ها و پتانسیل های شهرستان در حوزه کشاورزی و مسافت زیاد با مرکز استان و برای افزایش رفاه حال کشاورزان، ارتقاء مدیریت جهاد کشاورزی کاشان در خدمت رسانی بهتر به مردم ضروری است.
  1396/01/29
 • news برنامه های دولت نگرش ها را به سلامت جامعه تغییر داد
  معاون استاندار و فرماندار کاشان در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان گفت: دولت با برنامه های بنیادی در حوزه های بهداشت و درمان نگرش ها را به سلامت جامعه تغییر داده است.
  1396/01/28
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal