فرمانداری اردستان
خانه
ارتباط با فرماندار


مهندس علیرضا غیور
آخرین اخبار
همسان سازی نصب تمثال و اِلمان شهدای کل استان اصفهان در دست بررسی است همسان سازی نصب تمثال و اِلمان شهدای کل استان اصفهان در دست بررسی است
مشاور مدیر کل بنیاد شهید استان اصفهان گفت: همسان سازی نصب تمثال و المان شهدا در کل استان در دست بررسی است که پس ازتهیه به زودی اجرایی می شود.
1396/08/23
امام جمعه اردستان گفت: نباید نسبت به شهدا بی تفاوت باشیم که اینکار خود گناهی بزرگ بوده و باید با خانواده شهدا و راه آنان همراهی داشته باشیم. امام جمعه اردستان گفت: نباید نسبت به شهدا بی تفاوت باشیم که اینکار خود گناهی بزرگ بوده و باید با خانواده شهدا و راه آنان همراهی داشته باشیم.
حجت الاسلام دهشیری در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت اردستان اظهار کرد: نگذاریم پرچم ایثار و شهادت بر زمین بماند هر چند خون شهدا اجازه این کار را نداده و شهدای مدافع حرم با بلند کردن پرچم شهدا از حریم ولایت دفاع می کنند.
1396/08/23
حذف نوآوری ها از آئین های عزاداری نیازمند فرهنگ سازی است حذف نوآوری ها از آئین های عزاداری نیازمند فرهنگ سازی است
فرماندار اردستان گفت: برگزاری آئین های عزاداری از جمله در ماه محرم با کمال تاسف به یک سری نوآوری ها پیوند خورده که به آسانی نمی توان آنها را اصلاح کرد و باید در دراز مدت با فرهنگ سازی برطرف شوند.
1396/08/22
لزوم معرفی آثار و صنایع دستی اردستان در نمایشگاه هفته فرهنگی لزوم معرفی آثار و صنایع دستی اردستان در نمایشگاه هفته فرهنگی
فرماندار اردستان، گفت: برگزاری نمایشگاه میراث فرهنگی با عناوین مختلف و معرفی آثار و صنایع دستی شهرستان از برنامه های مهم هفته فرهنگی اردستان خواهد بود.
1396/08/21
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal