فرمانداری چادگان
خانه
ارتباط با فرماندار
فرماندار شهرستان چادگان
جناب آقای مهدی اسدپور
آخرین اخبار
 • news تشکیل جلسه برنامه ریزی برای مناسبت ها
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان:صبح امروز این جلسه به ریاست مهدی اسدپور فرماندار شهرستان و با حضور دیگر اعضاء در سالن جلسات این فرمانداری تشکیل شد.
  1396/06/28
 • news جلسه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران تشکیل شد.
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان: این جلسه به ریاست فرماندار،مهدی اسدپور و با حضور بخشدار مرکزی،جعفری راوندی،برخی از مدیران اجرایی ادارات و دهیاران بخش مرکزی برگزار شد که اعضاء به بیان مشکلات و ارائه راهکارهای لازم پرداختند.
  1396/06/28
 • news جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان چادگان
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان: جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان چادگان با حضور امام جمعه، فرماندار چادگان و دیگر اعضای ستاد در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.
  1396/06/27
 • news شانزدهمین جلسه ی شورای عشایری استان اصفهان
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان:شانزدهمین جلسه شورای عشایری استان اصفهان با حضور استاندار،فرمانداران و نمایندگان شهرستانهای عشایری استان در مجلس شورای اسلامی،رئیس سازمان عشایری کشور،جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی و نمایندگان تشکل ها،ایل ها و طوایف مختلف عشایر در روستای گوکان در منطقه پشتکوه دوم شهرستان فریدونشهر برگزار گردید.
  1396/06/27
 • news جلسه شورای ترافیک به ریاست اسدپور فرماندار شهرستان چادگان در ساختمان فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد.
  فرماندار شهرستان چادگان اعلام کرد:ساختمان پارک‌سوار شهرستان چادگان در حال اجرا است که با راه‌اندازی آن خودروهای مسافربری شهری و روستایی در شهرستان ساماندهی می‌شوند.
  1396/06/22
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal