دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
بیانیه توافق سطح خدمات
بیانیه توافق سطح خدمات استانداری اصفهان:
 
1- استانداری اصفهان، تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.
 
2- استانداری اصفهان ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد. سایت های لینک داده شده از درون سایت ما، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها به عهده نمی گیریم. استانداری اصفهان این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

3- تارنمای استانداری اصفهان، امکان درج نظرات مخاطبان در زیر هر یک از خبرها و صفحات منتشر شده و همچنین امکان ارسال پیشنهادات، شکایات و ارتباط با استاندار محترم یا هر یک از فرمانداران محترم یا مدیران محترم دفاتر را دربخش ارتباط با استاندار / ارتباط با فرماندار / ارتباط با مدیر کل (در وب سایت مربوطه) فراهم نموده است. 
 
4- تارنمای استانداری اصفهان  بصورت تمام وقت و در هفت روز هفته در دسترس متقاضیان محترم بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهد شد
 
5- تارنمای استانداری اصفهان بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی بصورت تمام وقت در دسترس مخاطبان گرامی می باشد و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به مخاطبان اطلاع رسانی خواهد شد.
 
6- تمامی تغییرات و بروز رسانی های نرم افزار تارنمای استانداری اصفهان بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود ولی در صورت نیاز این کار در روزهای تعطیل انجام خواهد پذیرفت.
 
 
تاریخ به روز رسانی: 1396/08/06
تعداد بازدید: 33948
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.