فرمانداری شهرضا
خانه
شورای تآمین

این شورا متشکل از دستگاه­های امنیتی و انتظامی و نظامی منطقه می­باشد که در راستای ایجاد و برقراری امینت شهرستان فعال و انجام وظیفه می­نماید. جلسات شورای تأمین به صورت ماهی 2 بار تشکیل می­گردد، دبیری این جلسات به عهده فرمانداری می­باشد. تشکیل جلسات و تنظیم صورتجلسات و ابلاغ مصوبات و پی­گیری مفاد آن نیز به عهده فرمانداری می­باشد.

1- امنیت و انتظامات:
کارگروه امنیت و انتظامات از زیر شاخه­های شورای تأمین می­باشد به فراخور موضوعات امنیت و انتظامی که بروز و یا ایجاد می­شود تشکیل شده و ساختار آن از نمایندگان تام الاختیار اعضای شورای تأمین می­باشد. جلسات کارگروه امنیت و انتظامات به صورت موضوعی برگزار می­گردد.تشکیل جلسات و پی­گیری آن به عهده حوزه سیاسی و اجتماعی می­باشد.
2- بررسی اخبار نارضایتی­ها:
این کمیته نیز از زیر شاخه­های شورای تأمین می­باشد. این کمیته در جهت بررسی و رسیدگی به نارضایتی­هایی که در سطح شهرستان ایجاد و یا زمینه آن بروز می­کند تشکیل می­شود. اعضای آن متشکل از نمایندگان تام الاختیار اعضای شورای تأمین می­باشد. تشکیل جلسات هر 15 روز یکبار و پی­گیری مصوبات و... به عهده این حوزه می­باشد.
3- کمیسیون فرعی پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان:
این کمیسیون در خصوص گزارش آمارهای سیاسی و اجتماعی اعم از سرقت و...گزارشات و اخبار روزانه در حال فعالیت می­باشد.اخبار سیاسی، امنیتی، انتظامی، اجتماعی و فرهنگی تهیه گزارش نماز جمعه شهر همدان اخبار انتخاباتی و تحرکات کاندیداهای احتمالی گزارش­های ویژه، تجمعات و نشست­های سیاسی اجتماعی انتخابات و مناظره کاندیداها به صورت روزانه در فرمانداری تهیه و به استانداری ارسال می­گردد.
تاریخ به روز رسانی: 1397/07/08
تعداد بازدید: 2144
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal