دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1395/12/26 ششمین جلسه ی ستاد انتخابات استان برگزار گردید
ششمین جلسه ی ستاد انتخابات استان برگزار گردید
به ریاست سید رضا عقدایی و با حضور رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراها و رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان و روسای کمیته های ستاد ، ششمین جلسه ی ستاد انتخابات استان برگزار گردید.
به گزارش کمیته ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، سید رضا عقدایی در ششمین جلسه ی ستاد انتخابات استان با اشاره به نتایج هیات اجرایی بر انتخابات استان اصفهان در خصوص رد و یا تایید صلاحیت داوطلبان شرکت در برای انتخابات میان دوره ای مجلس دهم اظهار داشت: برای این انتخابات 131 نفر ثبت‌نام کردند که 12 نفر از آنها قبل از بررسی صلاحیت‌ها از حضور در انتخابات انصراف دادند.
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراها نیز در این جلسه بر برگزاری انتخاباتی سالم و با امنیت کامل تاکید کرد و اظهارداشت: برگزاری سه انتخابات همزمان کار سختی است و باید تلاش شود که امنیت کاملی برقرار باشد.
وی با اشاره به برنامه های آموزشی برگزار شده برای هیأت های نظارت بر انتخابت شوراها، گفت: نکات حساس و قانونی مورد تاکید قرار گرفته است.
حجت الاسلام سالک با بیان اینکه فعالیت های انتخاباتی در سطح کشور و استان به سرعت در حال پیش روی است، گفت: از 30 اسفند ماه نام نویسی برای شرکت در انتخابات شورهای اسلامی شهر و روستا آغار می شود و تدابیر امنیتی برای سلامت انتخابات در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه مشکلی در روند برگزاری انتخابات وجود نخواهد داشت، گفت: امیدواریم که بتوانیم با همدلی و هماهنگی انتخابات خوبی را برگزار نماییم.
محمد علی طرفه رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان نیز در این جلسه ضمن ارائه ی گزارشی از فعالیت های صورت گرفته، اظهارداشت: هیأت های بازرسی در استان تشکیل و هیأت های شهرستان ها هم مشخص شده اند.
گفتنی است روسای کمیته های مختلف نیز گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته به جلسه ارائه نمودند.
تعداد بازدید: 19
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal