دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/03/01 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان :  سیستم رهتاب برای نظارت و کنترل کالا طراحی شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان : سیستم رهتاب برای نظارت و کنترل کالا طراحی شده است
دکتر سید حسن قاضی عسگر گفت: سیستم رهتاب برای نظارت و کنترل کالا طراحی شده تا از تخلفاتی همچون احتکار جلوگیری شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید حسن قاضی عسگر در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: نظام توزیع کالا در شرایط فعلی مطلوب نیست اما می توان با ابزارهای نوین این شرایط را بهتر کرد.
وی ادامه داد: در همین راستا نرم افزار رهتاب که مخفف عبارت راهکار هوشمند تنظیم الکترونیکی بازار است توسط متخصصان اصفهانی طراحی شده که می تواند در سطح کشور اجرایی شود البته نیاز به چکش کاری های خاص خود دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان عنوان کرد: به وسیله این سیستم می توان نظارت و کنترل خوبی بر روی قیمت اجناس داشت و از بروز تخلفاتی همچون احتکار جلوگیری کرد.
وی افزود: برای استفاده از این سیستم می توان از کارت های اتوبوس بهره برد البته برای اصناف، کارت های ویژه ای طراحی می شود.
قاضی عسگر تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم نظر وزارت کشور را برای اجرای نهایی این سیستم جذب کنیم تا به صورت پایلوت در استان اصفهان اجرا شود.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به مصرف بی رویه کاغذ در استان اصفهان، ادامه داد: باید افزایش تولید کاغذ سنگی در اولویت کارخانه های استان قرار گیرد تا بتوان مصرف کاغذ را بهتر مدیریت کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اگر مهندسی خواسته ها به درستی مدیریت نشود نمی توان به نتایج خوبی رسید بنابراین تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا ضمن رفع موانع به رشد اقتصادی استان کمک کنیم.
تعداد بازدید: 95
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal