۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۵ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول
1396/09/19 مشاور استاندار و جانشین ستاد مدیریت هفته پژوهش و فناوری:
مشاور استاندار و جانشین ستاد مدیریت هفته پژوهش و فناوری: همه مدیران و مسؤولان اعتقاد دارند که امر پژوهش و فناوری یک امر زیربنایی و نیاز هر فعالیتی است؛ برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان مدت ما مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و نتیجه آن دستاوردهای پژوهشی فناوری است که در قالب‌های مختلف به نمایش گذاشته می‌شود.

مشاور استاندار اصفهان با بیان اینکه ستاد مدیریت هفته پژوهش با مدیریت استانداری تشکیل شده وبا 5 کارگروه جانبی توانسته است در بخش‌های مختلف فعالیت کند، گفت: این نمایشگاه 40 مشارکت‌کننده داشته که 28 درصد بخش خصوصی 8 درصد صنایع و مابقی در اختیار پژوهشگاه‌ها و بخش‌های دولتی است.

وی خاطرنشان کرد: گرایش به نوآوری و پژوهش در بین جوانان رونق دارد اما باید فعالیت‌های بهتری در این مورد انجام شود، باید همه فعالیت‌های ما پژوهش محور باشد که با شرایط به وجود آمده فعالیت‌ها چشمگیر است.

آقای سیستانی عنوان کرد: فعالیت‌های نمایشگاهی باید جنبه کاربردی داشته باشد و گره‌های ناگشوده را حل کند که این موضوع را در نمایشگاه‌ها سال گذشته شاهد بودیم؛ گفتنی است مراکز صنعتی که مجهز به واحدهای تحقیق و توسعه هستند نیز فعالیت‌های اصفهان در بخش پژوهش را متمایز کرده است.

وی تصریح کرد: مرکز پژوهش‌های حوزه علمیه نیز سال‌های قبل فعالیت‌های خوبی داشته و امسال نیز فعالیت خواهد کرد، فعالیت‌هایی اعم از تولیدات پژوهشی، بهترین‌های پژوهش‌های استان در بخش‌های مختلف نیز جوایز و هدایایی دریافت خواهند کرد.

جانشین ستاد مدیریت هفته پژوهش بیان داشت: تجاری سازی فعالیت‌های پژوهشی نیز از جمله فعالیت‌های برجسته نمایشگاه است، اطمینان داریم با وجود شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان که بعد بین‌المللی خوبی نیز دارد نقش‌آفرینی بیشتری داشته باشیم.

وی ابراز داشت: پیش بینی شده همایش بین‌المللی شهرک‌ها و مؤسسات علمی پژوهشی دنیا در سال 2018 در اصفهان برگزار شود.
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal