۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۵ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول
1396/09/21 20 آذر؛ اختتامیه نمایشگاه پژوهش و فناوری استان اصفهان
20 آذر؛ اختتامیه نمایشگاه پژوهش و فناوری استان اصفهان مراسم اختتامیه نمایشگاه پژوهش و فناوری در روز دوشنبه 20 آذرماه برگزار گردید و از 18 پژوهشگر برتر استانی تجلیل به عمل آمد
مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری اصفهان شامگاه دوشنبه در آیین اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان اصفهان گفت: این پژوهشگران در بخش های کشاورزی و دامپزشکی، علوم پایه، علوم انسانی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، هنر و معماری، دستگاه های اجرایی، فن بازار، دانش آموزی و دانشجویی، انتخاب و تجلیل شدند.
دکتر علی اصغر ذاکری هرندی با اشاره به اینکه سیزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان اصفهان از 18 تا 20 آذر سالجاری در محل نمایشگاه های بین المللی استان برگزار شد، افزود: امسال تلاش کردیم تا بصورت تخصصی، سرآمدترین پژوهشگران برتر را انتخاب کنیم به همین دلیل تعداد آنها را کاهش دادیم و 18 پژوهشگر برتر انتخاب شدند.
وی با اشاره به فعالیت پنج کمیته در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان گفت: امسال برای نخستین بار، مسئولیت کمیته آموزش، ایده های برتر و فن بازار را به شرکت شهرک های صنعتی اصفهان واگذار کردیم تا فرصتی برای معرفی پژوهشگران برتر در این عرصه نیز فراهم شود.
مشاور استاندار افزود: امسال در غرفه استانداری میز مذاکره برای گفت و گو بین صاحبان ایده و سرمایه گذاری در نظر گرفته شده بود.
مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری اصفهان گفت: این نمایشگاه تخصصی در فضای مفید یکهزار و 750 مترمربع با مشارکت 35 مجموعه دولتی و خصوصی و واحدهای پژوهشی برپا شد.
ذاکری هرندی افزود: 7 مشارکت کننده این نمایشگاه از دانشگاه های بزرگ استان بودند و بزرگترین غرفه متعلق به آموزش و پرورش بود.
وی سهم مشارکت کننده بخش خصوصی را 28 درصد و بخش صنعتی را 8 درصد اعلام و تصریح کرد: مشارکت بخش خصوصی در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته 11 درصد افزایش یافته است.
ذاکری هرندی اضافه کرد: در کنار نمایشگاه، کارگاه های آموزشی مانند تجاری سازی فناوری، آشنایی با مراکز رشد، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان، مهندسی خلاقیت و ایده پردازی، مدیریت شهری و گردشگری خلاق، ارتباط موثر صنعت و دانشگاه و مرکز تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی برگزار شد.
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal