دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1395/11/28 درخواست استاندار اصفهان مبنی بر افزایش اختیارات استان ها در خصوص جذب سرمایه گذاری خارجی
درخواست استاندار اصفهان مبنی بر افزایش اختیارات استان ها در خصوص جذب سرمایه گذاری خارجی
دکتر زرگرپور اظهار داشت: در سفر قبل رییس سازمان سرمایه گذاری فنی اقتصادی ایران به اصفهان مبحث افزایش اختیارات استان ها در جذب سرمایه گذار خارجی مطرح شد که مورد استقبال ایشان واقع گردید.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری، اصفهان دکتر زرگرپور در دیدار مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی اقتصادی با ایشان اظهار داشت: با توجه به سفر بیش از 120 هیات سیاسی عالی رتبه که اغلب به همراه هیات های اقتصادی به اصفهان صورت پذیرفته است و همچنین ظرفیت ویژه استان انتظار می رود که حجم بیشتری از سرمایه گذاری در این استان انجام شود.
استاندار اصفهان با اشاره به سفر قبل رییس سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی، اقتصادی ایران به اصفهان عنوان نمود: در سفر ایشان در مبحث تسریع در فرآیند پنجره واحد سرمایه گذاری و افزایش اختیارات استان ها مطرح گردید که با استقبال دکتر خزاعی رییس سازمان مذکور مواجه گردید.
زرگرپور افزود: در خصوص ایجاد پنجره واحد سرمایه گذاری اقدامات خوبی در استان صورت پذیرفته و لی با توجه به بضاعت و ظرفیت استان لازم است این اقدامات تکمیل گردد.
مدیر ارشد استان با اشاره به جلسه روز قبل با هیات مدیره اتاق بازرگانی افزود: در این جلسه مطالبات خود را در حوزه توسعه صادرات، افزایش حجم سرمایه گذاری خارجی و استفاده بیشتر از تسهیلات صندوق توسعه ملی بیان شد.
دکتر جمالی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی اقتصادی ایران نیز در این جلسه ضمن تشکر از استاندار به لحاظ فرصت پیش آمده و اهتمام جدی ایشان به مقوله سرمایه گذاری، به تحولات رخ داده پس از برجام اشاره نمود و اظهار داشت: در مقایسه با سال های قبل تنوع حوزه های سرمایه گذاری، تنوع استان های هدف و هم چنین تنوع کشورهای سرمایه گذار از ویژگی هایی است که امسال شاهد آن هستیم.
56
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal