فرمانداری اصفهان
خانه
1398/06/16 فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید امکانات و شرایط لازم برای سرمایه گذاران مهیا گردد
فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید امکانات و شرایط لازم برای سرمایه گذاران مهیا گردد فرماندار اصفهان عنوان کرد: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی، یک تکلیف و وظیفه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جمع مسئولین و مردم شهر اژیه، با بیان اینکه خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی، یک تکلیف و وظیفه است، خاطرنشان کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و در همه صحنه های حمایت از نظام و انقلاب حضور پرشور داشته اند و شایسته بهترین خدمات هستند.

فرماندار اصفهان با اشاره به ویژگی های برجسته شهر اژیه، افزود: باتوجه به ظرفیت های خوب موجود در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در شهر اژیه، انشاء ا... در آینده نزدیک شاهد توسعه و رونق این شهر در عرصه های گوناگون باشیم.

وی تصریح کرد: توسعه و رونق در شهرها و روستاهای ما علاوه بر منابع دولتی، متکی بر بخش خصوصی است که باید امکانات و شرایط لازم برای سرمایه گذاران مهیا گردد.

سیستانی با اشاره به تخصیص 45 میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرستان به شهر اژیه، تصریح کرد: اعتباری در حدود 18 درصد بودجه شهرستان به شهر اژیه اختصاص یافته است کت که انشاء ا... شاهد پیشرفت و توسعه این شهر در عرصه های گوناگون باشیم.

فرماندار اصفهان پیرامون موضوع آب نیز گفت: بحمد ا... با پیگیری های مسئولین ارشد استان و شهرستان، صنف کشاورزان و آب منطقه ای و همچنین افزایش نزولات آسمانی، آب در زاینده رود جاری شده و امیدواریم که با افزایش نزولات آسمانی این روند ادامه یابد.

تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal