فرمانداری لنجان
خانه
1397/01/29 54 تشکل مردم‌ نهاد در شهرستان لنجان فعالیت می‌کنند
54 تشکل مردم‌ نهاد در شهرستان لنجان فعالیت می‌کنند

54 تشکل مردم‌ نهاد در شهرستان لنجان فعالیت می‌کنند

 فرماندار شهرستان لنجان در جلسه سازمان های مردم نهاد لنجان با بیان اینکه تعداد 54 سمن در لنجان دارای پروانه فعالیت هستند، گفت: سازمان های مردم نهاد نقش بسیار مهمی در بهبود وضعیت جوانان به ویژه در بخش اشتغال شهرستان را دارند و باید از این سازمان ها حمایت های لازم انجام شود.

مهدی صفرخانلو با اشاره به نقش موثر سازمان های مردم نهاد در توسعه و ایجاد ظرفیت های اجتماعی افزود: سازمانهای مردم نهاد، با پیشنهاد و اجرایی نمودن طرح های خود، می توانند در عرصه های مختلف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و همچنین مبارزه با برخی آسیب ها بازوان پرتوانی برای فعالیت های اجرایی دولت باشند

وی در ادامه گفت: سازمان های مردم نهاد با ارائه طرح های پیشنهادی خود باید به جایی برسند که برای همفکری در انجام فعالیت های ادارات شهرستان پیشرو باشند.

 فرماندار لنجان در این جلسه همچنین به انجام فعالیت سازمان های مردم نهاد بر اساس ضوابط و نوع فعالیت تعیین شده در اساسنامه اشاره کرد و بر ضرورت بازرسی از دفاتر آنها و چگونگی فعالیت این سازمان ها تاکید کرد.

وی با بیان اینکه توسعه کیفی این سازمان ها برای افزایش سطح مشارکت پذیری و اثرگذاری در حوزه جوانان دارای اهمیت ویژه ای است گفت: دوره های آموزشی در سطح دانش و مهارت افزایی سازمانهای مردم نهاد از جمله برنامه های فرمانداری لنجان در سال جاری می باشد.

تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal