دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/04/20 استاندار اصفهان: در برخورد با آسیب های اجتماعی نباید به صورت مُسَکّن رفتار کرد
استاندار اصفهان: در برخورد با آسیب های اجتماعی نباید به صورت مُسَکّن رفتار کرد
دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور اظهارداشت: اثرات آسیب های اجتماعی در جامعه باید به طور جامع و کامل دیده شود و نباید به صورت مسکن با آن برخورد کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با ایشان، نفس فعالیت های این سازمان را بسیار ارزشمند خواند و اظهارداشت: دستورات رهبر معظم انقلاب در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی نافذ است و ریاست جمهوری نیز تاکیدات زیادی در این خصوص دارند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه همه ی این تاکیدات نشانگر اهمیت کار است، افزود: اثرات آسیب های اجتماعی در جامعه مشهود است ولی باید به طور جامع و کامل دیده شود و نباید به صورت مسکن با آن برخورد کرد.
محسن مهرعلیزاده خاطر نشان کرد: اگر در جامعه شرایط برای زندگی مطلوب از جمله ایجاد اشتغال، تفریح، تحصیل و ... در نظر گرفته شود آسیب های اجتماعی به حداقل می رسد.
حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور نیز در این دیدار با بیان اینکه در سفر به اصفهان برنامه هایی در خصوص رصد آسیب های اجتماعی در نظر گرفته شده بود، اظهارداشت: این موضوع از تاکیدات مقام معظم رهبری است و به همین منظور سازمان تبلیغات اسلامی نیز در رصد و جمع آوری آمار و مقابله با آسیب ها ورود پیدا کرده است و قصد دارد از ظرفیت مساجد بویژه در محله ها برای این منظور استفاده نماید.
تعداد بازدید: 102
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal