دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/08/11 کلنگ زنی ساخت یک مرکز رفاهی فرهنگیان و یک مجتمع آموزشی شهرستان خوانسار با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان
کلنگ زنی ساخت یک مرکز رفاهی فرهنگیان و یک مجتمع آموزشی شهرستان خوانسار با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان
در سفر یک روزه وزیر آموزش و پرورش به شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار؛ عملیات اجرایی مرکز رفاهی فرهنگیان و مجتمع آموزشی شهرستان خوانسار آغاز گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری اصفهان؛ وزیر آموزش و پرورش در سفر یک روزه خود به شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و دیگر مسئولان محلی، در ابتدای ورود به شهر خوانسار در اولین برنامه خود در این شهر با حضور در گلزار شهدای این شهر و ادای احترام به مقام شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، در آیین کلنگ‌زنی یک مجتمع آموزشی در خوانسار شرکت کرد.
وزیر آموزش‌و پرورش همچنین کلنگ ساخت مرکز رفاهی فرهنگیان شهرستان خوانسار را که به همت خیر نیک اندیش، حاج‌سیدعلی میرباقری، ساخته می‌شود، به زمین زد.
حضور در نشست صمیمی با فرهنگیان شهرستان خوانسار و سخنرانی در جمع آنان، از دیگر برنامه های سفر یک روزه سید محمد بطحایی به شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار بود.

تعداد بازدید: 71
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal