دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/08/12 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تاکید کرد:  بانک های شهرستان شهرضا باید تا 15 روز آینده مشکلات سرمایه‌گذاری و تسهیل فرایند واگذاری تسهیلات اشتغالزایی را در شهرستان بر طرف نمایند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تاکید کرد: بانک های شهرستان شهرضا باید تا 15 روز آینده مشکلات سرمایه‌گذاری و تسهیل فرایند واگذاری تسهیلات اشتغالزایی را در شهرستان بر طرف نمایند
محمدعلی شجاعی در جلسه شورای اداری شهرستان شهرضا عنوان کرد: بانک های شهرستان باید تا 15 روز آینده مشکلات سرمایه‌گذاری و تسهیل فرایند واگذاری تسهیلات اشتغالزایی را در شهرستان بر طرف کرده و گزارش آن را به فرمانداری ارائه نمایند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محمد علی شجاعی در جلسه شورای اداری شهرستان شهرضا که با محوریت سرمایه گذاری، اشتغال و رفع موانع تولید برگزار گردید، مهاجرت از روستا به شهر را یکی از مشکلات استان اصفهان برشمرد و تصریح کرد: عدم توسعه متوازن امکانات سبب نارضایتی در بین مردم شده است.
محمدعلی شجاعی با تاکید بر اینکه باید امکانات داخل روستاها افزایش یابد، افزود: نباید اجازه دهیم نیروی کار فعال در روستاها به جمعیت مصرف کننده شهری تبدیل شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تدوین طرح توسعه پایدار اشتغال استان اصفهان، را از طرح های مدیریت استان برای توسعه روستاها برشمرد و افزود: این طرح برای هر شهرستان و با توجه به مزیت‌های آن تدوین شده و در این طرح اشتغال 2 هزار نفر در شهرضا پیش‌بینی شده است.
شجاعی به مشکلات شهرستان اشاره کرد و افزود: مدیران شعب بانک‌های شهرضا باید پرونده‌های درخواست تسهیلات اشتغالزایی را تا مشخص شدن نتیجه، پیگیری کنند.
وی تاکید کرد: بانک های شهرستان باید تا 15 روز آینده مشکلات سرمایه‌گذاری و تسهیل فرایند واگذاری تسهیلات اشتغالزایی را در شهرستان بر طرف کرده و گزارش آن را به فرمانداری ارائه نمایند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با بیان اینکه مدیران شهرستان در مقابل تعطیلی واحدهای تولیدی مسئول بوده و باید پاسخگو باشند، اظهارداشت: مشکلاتی که در کشور وجود دارد، بارها از سوی رهبر معظم انقلاب در سالیان قبل در قالب اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی هشدار داده شده بود و دولت هم برنامه‌های مناسبی برای اجرای آنها ارائه کرده است، اما در عمل برخی از مدیران وظایف خود را به درستی انجام نمی‌دهند.
شجاعی ظرفیت های اشتغالزایی در شهرستان شهرضا را بسیار بالا برشمرد و افزود: متاسفانه به دلیل ناکارآمدی برخی از مدیران، رتبه شهرستان در زمینه جذب تسهیلات فراگیر در استان 12، تسهیلات مشاغل خانگی 24 ، اشتغال روستایی 7 و کارورزی 19 است.
محمد علی شجاعی خود مختاری در عملکرد ادارات و بانک‌ها شهرستان را بی‌معنا خواند و تصریح کرد: بانک‌ها باید بر اساس قوانین و مقررات عمل کنند اما باید تلاش کنند مشکلات و موانع تسهیلات را رفع کنند و افرادی که برای جذب تسهیلات همراهی نمی‌کنند جایی برای مدیریت در شهرضا ندارند.
تعداد بازدید: 68
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal