دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/08/15 تاکید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بر اهمیت آشنایی بانوان با شرح وظایف تأمین اجتماعی در حوزه زنان
تاکید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بر اهمیت آشنایی بانوان با شرح وظایف تأمین اجتماعی در حوزه زنان
سید حمیدرضا طباطبایی ضمن تأکید بر اهمیت آشنایی بانوان با وظایف تأمین اجتماعی در حوزه زنان،تصریح کرد؛ اطلاع رسانی پیرامون شرح وظایف تأمین اجتماعی در حوزه زنان، در راستای ارتقاء سطح رفاه اجتماعی بویژه در حوزه بانوان بسیار مؤثراست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ دکتر حمیدرضا طباطبائی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان در جلسه کمیته بانوان شهرستان که پیرامون پوشش بیمه زنان خانه دار و بازنشستگی آنان برگزار شد، با تأکید بر اهمیت آشنایی بانوان با شرح وظایف تأمین اجتماعی در حوزه زنان، اظهار داشت: قطعا، اطلاع رسانی پیرامون شرح وظایف تأمین اجتماعی در حوزه زنان، در راستای ارتقاء سطح رفاه اجتماعی بخصوص در حوزه بانوان بسیار مؤثر خواهد بود.

سید حمیدرضا طباطبایی با اشاره به تفاوت خلقت بین زن و مرد افزود: تنها تفاوت ها براساس احکام دین اسلام است که در ادیان دیگر نیز وجود دارد.

گفتنی است، اثنی عشران مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری نیز در این جلسه به نکاتی پیرامون پوشش بیمه ای زنان خانه دار و بازنشستگی و آشنایی آنان با شرح وظایف سازمان تأمین اجتماعی آنان اشاره نمود.

انتهای پیام/
 
 
تعداد بازدید: 120
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal