دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/09/12 استاندار اصفهان در دیدار با جمعی از مدیران تاکید کرد : باید فرایندهای پیچیده ی اداری سهل و آسان شود
استاندار اصفهان در دیدار با جمعی از مدیران تاکید کرد : باید فرایندهای پیچیده ی اداری سهل و آسان شود
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: باید فرایندهای پیچیده ی اداری سهل و آسان گردد زیرا بخشنامه ها برای سهولت کار مردم و نه برای سخت تر شدن روند اداری تدوین شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیدار جمعی از مدیران و گروهی از اقشار مختلف مردم با ایشان اظهارداشت: استان اصفهان دارای ظرفیت بالا و بدنه ی کارشناسی قوی است و این مدیران هستند که باید از بدنه ی کارشناسی اصفهان بهترین بهره مندی را داشته باشند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه کارشناسان استان اصفهان حرف برای گفتن داشته و دارند، اظهارداشت: امروز در جنگ اقتصادی، فرهنگی و جنگ نرم شدید دشمن علیه اسلام و ایران هستیم و باید با بهره مندی از این ظرفیت ها و روحیه ی جهادی به مبارزه برخیزیم تا در این جنگ پیروز شویم.
عباس رضایی با بیان اینکه باید با وجود محدودیت های موجود بتوانیم خوب کار کنیم و نتیجه خوبی به دست آوریم، افزود: بسیاری از ما عادت به مدیریت هزینه داریم اما باید بسیاری از فعالیت ها به بخش خصوصی واگذار گردد و مدیران وظیفه ی مدیریت و نظارت را بر عهده بگیرند.
وی با انتقاد از تبدیل اصفهان به استانی سرمایه گریز؛ اظهارداشت: یکی از دلایل آن می تواند کمبود آب باشد ولی عوامل دیگری نیز وجود دارد و بیاد در نظر داشت که با روال عادی کار کردن در این شرایط جنگ اقتصادی مشکلات حل نخواهد شد باید با روحیه ی جهادی و تلاش مضاعف اقدام نمود.
استاندار اصفهان بر ملاقات عمومی مدیران با مردم تاکید کرد و افزود: آشنایی مستقیم با مشکلات مردم اهمیت بسیاری دارد و باید فرایندهای پیچیده ی اداری سهل و آسان گردد زیرا بخشنامه ها برای سهولت کار مردم و نه برای سخت تر شدن روند اداری تدوین شده است.
رضایی با تاکید بر اینکه باید فرهنگ مصرف آب اصلاح گردد و همه باید در این خصوص مسئولیت های خود را به خوبی به انجام رسانند، اظهارداشت: باید از ظرفیت سمن ها و تشکل های استان استفاده نمود چرا که بزرگترین ظرفیت استان، نیروی انسانی فهیم و خبره ی آن است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه صرف شعار بدون عمل دیوار بی اعتمادی را بنیان خواهد گذاشت، بیان نمود: باید پس از انجام کامل کارها، نتایج آن به مردم اعلام گردد.
وی تاکید کرد: هر مدیری به هر میزان که می تواند باید بستر حضور سرمایه گذاران را در استان فراهم نماید.
عباس رضایی اضافه کرد: باید به جوانان و پتانسیل بانوان باور داشته باشیم و بدانیم که بدون حضور سرمایه گذاران؛ توان جوانان و بانوان دولت نمی تواند کاری از پیش ببرد.
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه مدیران باید مردمی تر باشند و با تلاش مضاعف هر روز را بهتر از روز قبل بسازند، افزود: باید به دیدگاه های مختلف احترام گذاشت و اعتدال را سرمشق و الگوی خود قرارداد و بر مبنای چارچوب های نظام، دیدگاه های مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید فعالیت نمود.

تعداد بازدید: 272
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal