دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/09/13 استاندار اصفهان تاکید کرد:  مدیران موظفند قوانین مربوط به معلولین را با دقت و به سرعت اجرایی نمایند
استاندار اصفهان تاکید کرد: مدیران موظفند قوانین مربوط به معلولین را با دقت و به سرعت اجرایی نمایند
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: موانع رشد و شکوفایی معلولین باید بر طرف و اجرایی کردن قوانین مربوط به این عزیزان باید در دستور کار مدیران قرار گیرد و آن ها موظفند این قوانین را با دقت و سرعت اجرایی نمایند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در همایش روز جهانی معلولین ضمن تبریک این روز به همه ی معلولان و توانخواهان، اظهارداشت: محدودیت هایی که در وجود انسان ها شکل می گیرد باعث ایجاد احساس تنهایی در فرد می شود ولی زمانی که افراد دارای محدودیت در کنار هم جمع می شوند می تواند از لحاظ روانی کمک بیشتری به همدیگر نماید.
استاندار اصفهان با بیان اینکه معلولین علیرغم وجود برخی محدودیت ها، دارای توانایی و استعدادهای ویژه ای هستند، افزود: این استعدادها پس از استفاده از تجارب یکدیگر شکوفا خواهد شد که این گردهمایی ها می تواند کمک بسزایی به این امر نماید.
عباس رضایی با تاکید بر اینکه موانع رشد و شکوفایی معلولین باید بر طرف و اجرایی کردن قوانین مربوط به این عزیزان در دستور کار قرار گیرد، اظهارداشت: انجمن های مربوطه باید موانع را احصاء و با مسئولین ذیربط در میان گذارند تا پیگیری های لازم صورت گیرد.
استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: معلولین الگویی برای مردم هستند چرا که علیرغم وجود محدودیت ها به زندگی و تلاش خود ادامه می دهند و آن ها هستند که به سایر اقشار جامعه امید و انگیزه بیشتری برای فعالیت، تلاش، کوشش و حضور موثرتر در جامعه می دهند.
تعداد بازدید: 94
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal