دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/09/14 استاندار اصفهان تاکید کرد:  مسئولان و کارشناسان حراست باید مجهز به علم روز باشند/اصل بر اعتماد است مگر آنکه خلاف آن ثابت شود
استاندار اصفهان تاکید کرد: مسئولان و کارشناسان حراست باید مجهز به علم روز باشند/اصل بر اعتماد است مگر آنکه خلاف آن ثابت شود
دکتر عباس رضایی تاکید کرد: مدیران و مسئولین حراست باید مجهز به علم روز باشند چرا که دشمنان به صورت مداوم ترفندها و نقشه های خود را تغییر می دهند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در همایش سالانه سراسری مدیران و مسئولین حراست استانداری اصفهان و ادارات تابعه که با حضور محمدابراهیم شوشتری رییس مرکز حراست وزارت کشور برگزار گردید، اظهارداشت: همه مدیران به شدت بدهکار نظام هستند و اینجانب نیز از ابتدا با خدای خود عهد بستم که به هیچ وجه به نظام نه نگویم.
استاندار اصفهان با بیان اینکه از پیش از انقلاب همواره آرزوی زندگی در فضای حکومت اسلامی را داشتیم، تصریح کرد: اکنون 40 سال است که در این فضا زندگی می کنیم که نتیجه مجاهدتها، تلاش ها، ایثارگری ها و شهادت های بسیاری است.
وی افزود: اکنون آبروی نظام در دستان ما است و باید دِین خود را ادا کنیم که در غیر از این صورت در قیامت باید جوابگو باشیم.
استاندار اصفهان فعالیت بخش حراست را بسیار حساس خواند و افزود: این بخش ها باید طبق ضوابط و قوانین نظام و در راه تسهیل در امور مردم حرکت کنند چرا که بخشنامه ها برای حل مشکلات وضع شده اند و نه اینکه برای افراد ایجاد مشکل کنند و باید در این مسیر الگو باشیم.
رضایی با تاکید بر اینکه باید اصل بر اعتماد گذاشته شود مگر اینکه خلاف آن ثابت شود، افزود: فعالین بخش حراست باید به روز باشند چرا که دشمنان به صورت مداوم ترفندها و نقشه های خود را تغییر می دهند.
عباس رضایی خاطر نشان کرد: پیشگیری موثرتر از درمان است و در بسیاری از موارد مشاهده می شود که هزینه های بسیاری برای درمان پرداخت می شود در حالی که با هزینه های بسیار پایین تر می توان از مشکلات پیشگیری نمود.
وی احترام به ارباب رجوع را ضروری برشمرد و افزود: مردم تشنه ی محبت هستند و در این رابطه کارکنان شهرداری ها مسئولیت بیشتری دارند.
دکتر رضایی با بیان اینکه در مواقعی احساس می شود که روحیات جهادی ابتدای انقلاب تاحدودی رنگ باخته است، اظهارداشت: اکنون جنگ، جنگ اقتصادی و فرهنگی است و می طلبد که با همان روحیه ی جهادی کارها انجام پذیرد.
استاندار اصفهان با بیان اینکه قهرمان امروز کسی است که ایجاد اشتغال می کند، افزود: باید دست این افراد را بوسید و مسیر را برای آن ها سهل و آسان نمود.
محمدابراهیم شوشتری مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت کشور نیز در این همایش اظهارداشت: هدف امریکا؛ فشار حداکثری به مردم ایران و ایجاد نارضایتی در مردم است.
رییس مرکز حراست وزارت کشور با بیان اینکه دشمنان در این زمینه با تمام ظرفیت تلاش می کنند تا مسیرهای مرتبط را مسدود نمایند و نظام ایران را با چالش مقابله با مردم مواجه کنند، افزود: دشمنان می دانند که مردم انقلاب را به وجود آوردند و علت تامه استمرار نظام، مردم هستند.
محمدابراهیم شوشتری خاطر نشان کرد: مدیران وظیفه دارند که بهترین خدمت را به مردم ارائه دهند تا اعتماد بین مردم و مدیران افزایش یابد و در این زمینه حراست ها وظیفه دارند که در عرصه فعالیت های مرتبط در فضای سالم به مردم خدمت کنند.
شوشتری استاندار اصفهان را فردی سالم، محبوب و علمی خواند و افزود: همه ی مجموعه استان باید به ایشان کمک کنند تا برنامه های خود را که در راستای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت به مردم است، محقق سازد.
گفتنی است در ابتدای این جلسه حسین تیزچنگ مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری اصفهان ضمن خیرمقدم به مدعوین جلسه، گزارشی از عملکرد این اداره کل ارائه نمود.

 
تعداد بازدید: 3222
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal