دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/09/15 پیام استاندار اصفهان به مناسبت روز دانشجو
پیام استاندار اصفهان به مناسبت روز دانشجو
دکتر عباس رضایی در پیامی16آذر، روز دانشجو و نماد مقاومت و ایستادگی دانشجویان در برابر استعمار خارجی و استبداد و خودکامگی داخلی را گرامی داشت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، متن پیام دکتر عباس رضایی بدین شرح می باشد:
16آذر نماد مقاومت و ایستادگی دانشجویانی است که در برابر استعمار خارجی و استبداد و خودکامگی داخلی ایستادند و با اندیشه ای والا و قدم هایی استوار فریاد استقلال، آزادی وعدالت طلبی را سر دادند. امروز نیز که دشمنان در تلاش برای ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند نقش ویژه دانشجویان در ایجاد وحدت، همدلی و هم‌افزایی با سایر اقشار جامعه بیش از پیش به چشم می خورد و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموده اند "نسل جوان دانشجو اجازه نخواهد داد که دانشگاه خانه امن دشمنان این ملت و فریب‏خوردگان بیگانه شود".
بی شک دانشگاه مأمنی برای رشد و توسعه همه جانبه و پایدار کشور و بسترسازی برای اقتصاد دانش بنیان و تقویت پایه های زندگی سعادت بخش است و با عنایت به جنگ تمام عیار دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بویژه جنگ اقتصادی، دانشجویان نقش اساسی و مهم در فتح قله های علم و دانش، پیشرفت و آبادانی و بالندگی و شکوفایی ایران اسلامی ایفا می کنند و امید است که در راستای تحقق اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته و با کارآفرینی و تبدیل علم به ثروت، زمینه رشد علمی، اقتصادی و فرهنگی جامعه را بیش از گذشته فراهم نماید و در این میان دولت تدبیر و امید و مدیریت استان نیز پذیرای نقد همراه با پیشنهاد دانشجویان است زیرا همانگونه که ریاست محترم جمهور بیان نمودند" قدرت اگر نقد نشود، فسادآفرین است. همه باید انتقاد و نقد را بپذیریم".
اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام شامخ علم و دانش و تکریم قشر فرهیخته دانشجو، این روز را به دانشجویان عزیز و حقیقت جو، اساتید گرانقدر و جامعه علمی و دانشگاهی استان به ویژه دانشجویانی که مسیر پویایی و کمال را طی می کنند تا به قله های رفیع بالندگی و رشد دست یابند، تبریک عرض نموده و توفیق و سلامتی روز افزون آن عزیزان را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.
تعداد بازدید: 79
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal