دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/09/15 استاندار اصفهان اعلام کرد: مردم و مسئولان با همنوایی و همدلی حتی در شرایط سخت اقتصادی نیز می توانند کارهای بزرگی انجام دهند
استاندار اصفهان اعلام کرد: مردم و مسئولان با همنوایی و همدلی حتی در شرایط سخت اقتصادی نیز می توانند کارهای بزرگی انجام دهند
دکتر عباس رضایی در آیین آغاز عملیات اجرایی حلقه حفاظتی ترافیکی شهر اصفهان و تقاطع غیر همسطح در بزرگراه شهید اردستانی اظهارداشت: دولت تدبیر و امید خدمت رسانی به مردم را وظیفه خود می داند و مردم و مسئولان با هماهنگی ، همنوایی و همدلی حتی در این شرایط سخت اقتصادی می توانند کارهای بزرگی انجام دهند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در آیین آغاز عملیات اجرایی حلقه حفاظتی ترافیکی شهر اصفهان و تقاطع غیر همسطح در بزرگراه شهید اردستانی ضمن تقدیر از خدمات مدیریت شهری و شهرداری و اعضای شورای شهر اصفهان اظهارداشت: امیدواریم که با توجه به قول شهرداری اصفهان در یک سال دیگر شاهد افتتاح تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید اردستانی باشیم.
استاندار اصفهان با بیان اینکه کرامت انسانی همان احترام به مردم است، اظهارداشت: زمانی که از آلودگی‌ها کاسته، مصرف سوخت کاهش یابد و به مردم احترام گذاشته شود، نه فقط در زبان بلکه با عمل‌مان از شهر و مردم حفاظت کرده ایم؛ در یک کلام زمانی که آرامش مردم فراهم شود، کرامت انسانی حفظ می شود.
رضایی همچنین در ورزشگاه 22 بهمن و در جمع مردم اظهارداشت: امروز شاهد آغاز یک خدمت از خدمتگزاران خود بودیم؛ فهم و شعور بالای شما مردم توانایی و عشق خاصی در مسئولان به وجود می آورد تا بیش از پیش برای ارائه خدمات اهتمام داشته باشند.
وی با بیان اینکه امروز مسئولان شهرداری، نمایندگان مردم اصفهان در مجلس، شهردار اصفهان و اعضای شورای اسلامی شهر گرد هم آمده اند تا یک بار دیگر اعلام خدمت کنند؛ اظهارداشت: مردم هم امروز در این مراسم حضور یافته اند تا از این شروع خدمت قدردانی نمایند.
عباس رضایی افزود: افتخار می‌کنم در منطقه‌ای که مشکلات ترافیکی، آلودگی هوا، عدم امنیت جانی و اتلاف وقت وجود دارد شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه مهمی هستیم که بسیاری از این مشکلات را رفع می‌کند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه آنچه مسلم است تمام اصفهان از محدوده پل غدیر تا پل شهرستان نیست، گفت: اصفهان مناطق محروم هم دارد و اینکه شهردار، شورای شهر و نمایندگان به فکر بودند تا این خدمات را در شرایط سخت اقتصادی از این جا آغاز کنند، قابل تقدیر است.
رضایی خاطر نشان کرد: حلقه حفاظتی به امنیت ترددکنندگان، رفع آلودگی هوا و امنیت هرچه بیشتر شهروندان کمک خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت رسانی را وظیفه خود می داند، اظهارداشت: مردم و مسئولان با هماهنگی ، همنوایی و همدلی حتی در این شرایط سخت اقتصادی می توانند کارهای بزرگی انجام دهند.
استانداراصفهان آغاز اجرای تقاطع دوم حلقه حفاظتی در جوار کارخانه قند در چند روز آینده را را نیز از دیگر اقدامات قابل تقدیر مدیریت شهری برشمرد.
تعداد بازدید: 117
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal