دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/27 استاندار اصفهان در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تاکید کرد:  احداث نیروگاه های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق در استان باید تسریع پیدا کند
استاندار اصفهان در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تاکید کرد: احداث نیروگاه های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق در استان باید تسریع پیدا کند
دکتر عباس رضایی اظهارداشت:با توجه به اینکه بسیاری از شهرستان ها مستعد ایجاد نیروگاه های تجدیدپذیر هستند باید به روند اعطای مجوز به این طرح ها سرعت بخشید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان،دکتر عباس رضایی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان ضمن تسلیت شهادت جمعی از پرسنل لشکر 14 امام حسین اصفهان در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، بر حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر این شهیدان تاکید کرد و اظهارداشت: پیام این شهدا مسئولیت همه ی مدیران را بیشتر و سنگین ترکرده است و مدیران باید در راه خدمت به این مردم عزیز از هیچ گونه تلاشی دریغ نکنند.
استاندار اصفهان در ادامه به دستورکار جلسه در خصوص وضعیت طرح های متقاضی احداث نیروگاه تجدیدپذیر در استان اشاره کرد و افزود: باید در خصوص ایجاد پنل های خورشیدی همکاری لازم صورت گیرد و روند کار تسریع گردد.
عباس رضایی با بیان اینکه باید به مناطق مستعد ایجاد این نیروگاه ها با در نظر گرفتن شرایط لازم مجوز داده شود، تصریح کرد: شرایط در بسیاری از شهرستان ها برای ایجاد نیروگاه های خورشیدی فراهم است و با توجه به ظرفیت این پنل ها در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی باید پیگیری های لازم صورت گیرد.
رضایی با تاکید بر اینکه باید تا حد امکان زمان و فرایندها برای جذب سرمایه گذاری در استان کوتاه گردد، افزود: افزایش جذب سرمایه گذاری به افزایش اشتغال کمک خواهد کرد و باید در این خصوص اهتمام لازم صورت گیرد.
گفتنی است در این جلسه ضمن تصویب مصوبات کارگروه زیربنایی، الگوی توسعه مناطق برنامه ریزی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تعداد بازدید: 91
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal