دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/28 استاندار اصفهان مراسم بزرگداشت شهدای امنیت وطن عنوان کرد:  شهدا رفتند و مسئولیت مسئولین را در مقابل خون مقدس شان بیشتر کردند
استاندار اصفهان مراسم بزرگداشت شهدای امنیت وطن عنوان کرد: شهدا رفتند و مسئولیت مسئولین را در مقابل خون مقدس شان بیشتر کردند
دکتر عباس رضایی اظهارداشت : حوادث اخیر و شهادت مرزبانان غیور، مسئولیت مدیران را در مقابل خون مقدس شهدا بیشتر کرده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در مراسم بزرگداشت شهدای امنیت وطن که در خیمه حسینی گلستان شهدا و با حضور خانواده‌های شهدا، مسئولان و مردم انقلابی و شهید پرور استان اصفهان و همچنین سران طوایف سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهارداشت: شهدا رفتند و مسئولیت مسئولین را در مقابل خون مقدس شان بیشتر کردند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه مرزبانان غیور حفاظت و حراست از امنیت کشور را برعهده دارند، اظهارداشت: اگر ایثارگری آن ها نبود، آرامش و آسایش امروز کشور نیز وجود نداشت.
عباس رضایی خاطر نشان کرد: حضوراین نیروها در سیستان و بلوچستان حکایت از این دارد که علاوه بر فعالیت های امنیتی، در ابعاد مختلف سازندگی نیز فعالیت دارند و در جهت آبادانی کشور تلاش می کنند.
وی ضمن ابراز احترام به مقام والای این شهیدان، اظهارداشت: افتخار می کنم که خادم مردمی هستم که در جای جای ایران برای حفظ امنیت و حراست از مرزهای ایران و توسعه و آبادانی خدمت می کنند.
استاندار اصفهان دیدار با خانواده های شهدا را از برنامه های خود برشمرد و افزود: در دیدارهای اخیر، این عزیزان ، خواسته ای جز پاسداشت از نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ حفظ و حراست و عزت نظام نداشتند و روحیه ی والای مادران و همسران شهدا به همه ی مسئولین درس امید و ایستادگی می دهد.
تعداد بازدید: 63
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal