دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/11/28  پیام تشکر حضرت آیت الله طباطبایی نژاد و استاندار اصفهان از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان
پیام تشکر حضرت آیت الله طباطبایی نژاد و استاندار اصفهان از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان
نمایده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و دکتر عباس رضایی در پیامی مشترک از حضور پرشور و حماسی مردم در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان تقدیر نمودند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، متن پیام بدین شرح می باشد:


مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان اصفهان
درود خدا بر روان پاک شهدای راه انقلاب و میهن، سلام و درود خدا بر همه مردم شهید پرور و شریف استان که روز بیست و هفتم بهمن ماه بار دیگر حماسه ای بزرگ و ماندگار آفریدند.
مراسم باشکوه تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در سراسر استان بار دیگر ایستادگی و شجاعت مردم اصفهان را در برابر تفرقه ها و توطئه های دشمنان این مرز و بوم ثابت کرد.
حضور یکپارچه آحاد مردم و مسئولین در این مراسم باعث شد که دشمن ناامیدتر از گذشته بداند در برابر مردمی قرار گرفته است که جز اعتلای ایران و اسلام به چیزی نمی اندیشند. پیام شفاف این مراسم عظیم، تجدید میثاق با خون شهدا، حمایت قاطع از آرمان های انقلاب اسلامی و انتقام از عاملان این جنایت می باشد، چرا که این حضور حماسی، شور انقلابی و شکوه جاودانه، عشق شورانگیز و افول ناپذیر به ارزش ها و ارزش آفرینان انقلاب را به نمایش گذاشت و دشمن را در آستانه پنجمین دهه حیات فرخنده انقلاب، مأیوس ساخت و شکست ناپذیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پایداری مردمان انقلابی و همیشه هوشیار استان را بیش از پیش در نزد جهانیان آشکار ساخت.
اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای راه انقلاب بویژه شهدای مدافع امنیت کشور در حادثه تروریستی اخیر، به عنوان خدمتگزاران مردم شهید پرور و متدین استان، صمیمانه از حضور پرشور و کم نظیر آحاد مردم شریف و عزیز استان که در مراسم استقبال و تشییع پیکر مطهر این شهدا حضور یافتند و صحنه های زیبای عشق به شهدا، امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و انقلاب را خلق نمودند؛ تقدیر و تشکر می نماییم.
حقیقتاً این مردم شریف با این استقبال بی نظیر خود از شهدا نشان دادند که فرهنگ ایثار و شهادت روز به روز در وجود آن ها زنده تر و پایدار تر خواهد ماند.

تعداد بازدید: 71
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal