دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/12/22  استاندار اصفهان در جریان بازدید از گروه صنعتی انتخاب عنوان کرد: نشاط، امید، سازندگی و بالندگی در صنعت استان حاکم است
استاندار اصفهان در جریان بازدید از گروه صنعتی انتخاب عنوان کرد: نشاط، امید، سازندگی و بالندگی در صنعت استان حاکم است
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: صنعت استان به خوبی در حال فعالیت است و نشاط، امید، سازندگی و بالندگی بر این بخش حاکم است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جریان بازدید از گروه صنعتی انتخاب، اظهارداشت: به لطف خداوند و همت جوانان و مردم چرخ صنعت به خوبی در حال گردش است و شاهد نشاط، امید، سازندگی و بالندگی در استان هستیم.

استاندار اصفهان با بیان اینکه یکی از وظایف دولت در شرایط فعلی ایجاد اشتغال است، افزود: از وظایف مهم مدیریت استان این است که تا حد توان و امکان به واحدهای صنعتی بزرگ برای رفع مشکلات آنان کمک نماید.

رضایی با بیان اینکه اگر مشکلات واحدهای تولیدی در استان قابل حل باشد در جهت رفع آن پیگیری می کنیم، اظهارداشت: در غیر این صورت در جهت افزایش اشتغال و تولید و کاهش وابستگی به دیگر کشورها، مشکلات جمع آوری و با وزرای ذیربط و اعضای هیات دولت و به ویژه بانک ها مذاکره خواهد شد تا بتوانیم در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی قدم برداریم.

عباس رضایی به اقدامات مدیریت استان در جهت کاهش بورکراسی اداری اشاره کرد و افزود: مدیریت استان در واگذاری اختیارات به شهرستان ها تاکنون موفق عمل کرده است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای رفع مشکلات واحدها به صورت مستمر تشکیل جلسه می دهد، اظهارداشت: وظیفه و رسالت ما در قبال واحدهای تولیدی بزرگ بیشتر است و بر خود لازم میدانیم که به مسائل و مشکلات این واحدها به صورت ویژه رسیدگی کنیم.
تعداد بازدید: 59
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal