دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/12/23 استاندار اصفهان:  اعضای شورای مشورتی استان با ارائه فکر و ایده های کاربردی برای حل مشکلات استان گام بر می دارند
استاندار اصفهان: اعضای شورای مشورتی استان با ارائه فکر و ایده های کاربردی برای حل مشکلات استان گام بر می دارند
دکتر عباس رضایی در جلسه شورای مشورتی توسعه پایدار استان اظهارداشت: حضور اعضای شورای مشورتی استان بعنوان صاحبان فکر و ایده برای مدیریت استان باعث افتخار است و با ارائه ایده های کاربردی برای حل مشکلات استان گام بر می دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در سومین جلسه شورای مشورتی توسعه پایدار استان اظهارداشت: سرمایه های اجتماعی دارایی ما است و بایستی آن ها را حفظ نماییم و واقع گرایانه و در حد توان و اختیارات خود در جهت رفع مسائل و مشکلات استان قدم برداریم.
استاندار اصفهان بر استفاده از ظرفیت های استان در راستای جذب توریست و گردشگر تاکید کرد و افزود: باید در این خصوص برنامه ی توسعه ای تدوین گردد.
عباس رضایی با اشاره به دستور رئیس جمهور محترم مبنی بر جاری شدن آب در نوروز 98، اظهارداشت: این امر در ایجاد امید و نشاط در جامعه تأثیر بسیار خوبی خواهد گذاشت.
رضایی افزود: باید با آینده نگری، حرکتی رو به جلو داشته باشیم و با تقویت نقاط قوت و رفع نقاظ ضعف به اهداف توسعه ای استان دست یابیم.
مدیر ارشد استان خواستار ارائه فکر و ایده از سوی اعضای شورای مشورتی بعنوان صاحبان فکر برای مدیریت استان شد و اظهارداشت: باید در حوزه اشتغال، تولید و افزایش جذب سرمایه گذار تلاش شود و راهکارهای اساسی ارائه گردد.
شایان ذکر است، شورای مشورتی و توسعه پایدار استان با پیشنهاد دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان شکل گرفته و در صدد است با تشکیل این شورا و استفاده از نخبگان و اندیشمندان در مسیر توسعه استان گام بردارد.
تعداد بازدید: 70
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal