دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/12/23  استاندار اصفهان در کارگروه اشتغال استان تاکید کرد:تمامی مدیران باید  با دید مثبت به گره گشایی از کار مردم بپردازند
استاندار اصفهان در کارگروه اشتغال استان تاکید کرد:تمامی مدیران باید با دید مثبت به گره گشایی از کار مردم بپردازند
دکتر عباس رضایی با تاکید بر لزوم همراهی مدیران در ایجاد اشتغال، اظهارداشت: تمامی مدیران باید با دید مثبت به گره گشایی از کار مردم بپردازند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه کارگروه اشتغال استان اصفهان، مشکل اشتغال را یکی از مهمترین و بزرگترین مسائل استان برشمرد و اظهارداشت: حل و رسیدگی به این مشکل نیازمند جسارت مدیریتی است.
وی با بیان اینکه تمامی مدیران باید با دید مثبت به گره گشایی از کار مردم بپردازند، اظهارداشت: مدیران باید امید و نشاط را در جامعه ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه میران بیکاری در اصفهان، شایسته این استان نیست، اظهار داشت: نباید میزان اشتغال در استان صنعتی اصفهان کمتر و میزان بیکاری استان بیشتر از کشور باشد.
استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: اگر همراهی و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی وجود داشته باشد در شرایط سخت تحریم نیز می توان تلاش کرد و از قواعد و ضوابط موجود برای بازکردن مشکلات مردم و نه ایجاد گره در کار آنها بهره برد.
وی با تاکید بر اینکه مدیران بانک ها باید در ارائه تسهیلات به مردم استان که شایسته هر گونه خدمتی هستند، توجه ویژه داشته باشند، افزود: در صورتی که بانکها مشکلی با سازمان های نظارتی دارند به استانداری برای رسیدگی و گشایش آن اطلاع بدهند.

رضایی اظهارداشت: مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر رفع مشکل اشتغال در کشور دارند و در این راستا نباید با افرادی که در مباحث اقتصادی و اشتغال به صورت خیرانه وارد عمل می شوند علاوه بر همراهی نکردن حتی برای آنها مشکلی نیز ایجاد کرد.
وی از مدیران حاضر در کارگروه اشتغال استان خواست که اگر زمانی احساس کردند نمی توانند کاری انجام دهند داوطلبانه کنار بروند تا فرصت برای حضور افراد دیگر فراهم شود.

گفتنی است در این کارگروه با تاکید و پیگیری استاندار مصوب شد سرمایه گذار کاشانی در حوزه بافت فرش برای ایجاد یکهزار فرصت شغلی بتواند تسهیلات از بانک توسعه تعاون دریافت کند.
همچنین مصوب شد که گروه صنعتی انتخاب به عنوان بزرگترین تولید کنده لوازم خانگی در کشور از تسهیلات لازم اداره کل صنعت، معدن و تجارت برای پرداخت حقوق و عیدی کارگران و همچنین اشتغالزایی جدید در این بخش استفاده نماید.
تعداد بازدید: 64
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal