دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/02/17 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان عنوان کرد:  اقلام مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان به نرخ تنظیم بازار توزیع خواهد شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان عنوان کرد: اقلام مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان به نرخ تنظیم بازار توزیع خواهد شد
دکتر قاضی عسگر در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهارداشت: هیچ گونه نگرانی در خصوص تامین اقلام ضروری و مایحتاج مردم در ماه مبارک رمضان وجود ندارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: دستگاههای ذیربط آماده هستند تا اقلام مورد نیاز مردم را به نرخ تنظیم بازار توزیع نمایند و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با بیان اینکه برخی افراد فرصت طلب اقدام به احتکار برخی از اقلام اساسی کرده اند، افزود: در طرح ضیافت که توسط سازمان های تعزیرات حکومتی و صنعت، معدن و تجارت اجرا می شود، بخش نظارتی این سازمان ها با جدیت و قاطعیت با افرادی که اقدام به گران‌فروشی یا احتکار کالاهای اساسی می کنند برخورد خواهند کرد.
قاضی عسگر از شهروندان خواست در صورت مشاهده احتکار کالاهای اساسی با شماره های 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت و 135 تعزیرات حکومتی تماس بگیرند و موارد را گزارش دهند.
وی با اشاره به اینکه به زودی با عرضه شکر، مرغ، خرما، روغن و سایر اقلام غذایی، بازار مجددا به آرامش می رسد، افزود: مردم باید کالاهای مورد نیاز خود را به اندازه نیاز فراهم کنند و در زمینه کمبود کالاهای اساسی نگرانی نداشته باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه تنظیم بازار باید با رعایت مکانیزها و سازوکارهای بازار انجام شود، افزود: باید بخش خصوصی بدون دخالت دولت اقدام به صادرات و واردات نماید و با توجه به وظیفه مدیریت استان در نظارت و کنترل بازار، در صورت بروز کمبودی دولت نسبت به واردات به موقع اقدام نمود تا کنترل لازم صورت گیرد.

تعداد بازدید: 112
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal