دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/02/31 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان خبرداد: عبور مترو اصفهان – زرین شهر به صورت زیرزمینی ازبخش کندرو اتوبان ذوب آهن
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان خبرداد: عبور مترو اصفهان – زرین شهر به صورت زیرزمینی ازبخش کندرو اتوبان ذوب آهن
مهندس حجت اله غلامی اظهارداشت: با توجه به موقعیت این محور عبور مترو اصفهان – زرین شهر به صورت زیرزمینی ازبخش کندرو اتوبان ذوب آهن صورت خواهد گرفت تا مشکلی در خصوص آزادسازی زمین های کشاورزی وجود نداشته باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حجت الله غلامی در جلسه شورای ترافیک استان،با اشاره به مسائل پیرامونی مترو اصفهان- زرین شهر اظهار داشت: اختلاف نظرهایی بین نمایندگان شهرستان های فلاورجان و زرین شهر در خصوص احداث خط و عبور قطار شهری وجود دارد.
وی ادامه داد: با توجه به موقعیت این محور، می توان آن را از بخش کندرو اتوبان ذوب آهن و یا محور میانی به صورت زیرزمینی عبور داد تا به تأسیسات شهری نیز برخورد نکرده و نیازی به آزادسازی زمین های کشاورزی هم نباشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه احداث پارک سوار و پارکینگ در جنوب غربی اصفهان ضروری است، گفت: با احداث این پروژه، از بار ترافیکی پایانه زاینده رود کاسته شده و به کاهش آلاینده های زیست محیطی با انتقال وسایل حمل و نقلی کمک شایانی خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مالک فعلی زمین پارک سوار و پارکینگ جنوب غرب، اداره راه و شهرسازی استان اصفهان است، رایزنی های لازم با این اداره انجام خواهد شد تا بتوان مجموعه ای چند منظوره برای مردم استان اصفهان ایجاد کرد.
تعداد بازدید: 85
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal