دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/03/18 استاندار اصفهان: استفاده بهینه از ظرفیت های گردشگری استان ضروری است
استاندار اصفهان: استفاده بهینه از ظرفیت های گردشگری استان ضروری است
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: باید با ورود بخش خصوصی و بهره گیری از ظرفیت های گردشگری استان در راستای رونق گردشگری قدم برداشت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیدار مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ، اظهارداشت: با توجه به شرایط و محدودیت های مالی دولت، باید بخش خصوصی به صورت فعال در عرصه های مختلف حضور داشته باشد و فعالیت ها تا حد امکان برون سپاری شود.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه بخش خصوصی باید با جهت دهی دولت موارد را پیگیری نماید، افزود: باید چشم انداز توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تبیین و بخش خصوصی برنامه ها را اجرایی نماید.

عباس رضایی اضافه کرد: باید از ظرفیت ها و پتانسیل های خوب استان در راستای گردشگری استفاده بهینه شود و با اختصاص امکانات مناسب در راستای جذب گردشگران خارجی تلاش شود.

استاندار اصفهان با تاکید بر احصا و رفع مشکلات این بخش، افزود: انتظار می رود که با بهره گیری از بخش خصوصی و ظرفیت های استان در این حوزه در جهت رونق بخش گردشگری تلاش شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان نیز در این دیدار اظهارداشت: در استان اصفهان باید به صورت ویژه به موضوع گردشگری پرداخته شود چرا که در سال های گذشته پرداختن به صنعت باعث کمتر دیده شدن مباحث گردشگری شده است.

غلامی با بیان اینکه خوشبختانه در حال حاضر به صورت ویژه به این مهم پرداخته می شود، افزود: در هر شهرستان جاذبه های خوبی برای گردشگری وجود دارد و باید در راستای توسعه پایدار استان از این ظرفیت ها استفاده شود.

تعداد بازدید: 78
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal