دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/03/19 استاندار اصفهان تاکید کرد:  مداحان باید الگوی عملی برای دیگران باشند
استاندار اصفهان تاکید کرد: مداحان باید الگوی عملی برای دیگران باشند
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: مداحان باید الگوی عملی برای دیگران باشند و با نیت خالص و برای رضای خدا در خدمت اهل البیت (ع) باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیدار اعضای شورای هیئات مذهبی استان اصفهان، اظهارداشت: مداحان باید مدال افتخار نوکری امام حسین (ع) را قدر بدانند.
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه باید بُعد مردمی بودن در مراسم های مذهبی حفظ شود، اظهارداشت: به دلیل مردمی بودن این مراسم ها، 1400 سال است که برگزار می شود و باید این بُعد برای همیشه حفظ شود.
عباس رضایی با بیان اینکه مواردی که از سوی مداحان تشریح می شود باید همراه با استنادات کافی باشد، افزود: مسائل دینی باید به صورت تخصصی پیگیری و مطرح شود.
رضایی ساده زیستی و دوری از تشریفات را یکی از مسائل مهم روز جامعه خواهند و افزود: ورود جوانان به حوزه های مختلف ضروری است و باید به آنان بها داده و ظرفیت های آن بکار گرفته شود.
وی با تاکید بر اینکه مداحان باید الگوی عملی برای دیگران باشند، افزود: باید با کنار گذاشتن هوای نفس برای استمرار راه امام حسین (ع) و اهل البیت تلاش کنیم.
استاندار اصفهان تاکید کرد: باید خلوص و تقوا را پیشه راه خود نماییم و با نیت خالص و برای رضای خدا در خدمت اهل البیت (ع) باشیم.
وی با اشاره به توزیع نذورات مردمی در هیأت مذهبی، اظهارداشت: مداحان باید بر رعایت مسائل بهداشتی در توزیع نذورات مردمی تاکید نمایند.
تعداد بازدید: 2260
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal