دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/07/14 استاندار اصفهان در جمع اعضای شورای اسلامی استان: بر همدلی،وفاق، همکاری و مشارکت عمومی در جهت حل مشکلات مردم تاکید کرد
استاندار اصفهان در جمع اعضای شورای اسلامی استان: بر همدلی،وفاق، همکاری و مشارکت عمومی در جهت حل مشکلات مردم تاکید کرد
استاندار اصفهان اظهار داشت: باید با همدلی، همکاری، نوع دوستی و مشارکت عمومی در جهت حل مشکلات و مسائل تلاش نماییم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه شورای اسلامی استان که در شهرستان خمینی شهر تشکیل شد، اظهار داشت: همدلی، هم افزایی و همکاری مدیران شهرستان خمینی شهر باعث رشد و پیشرفت امور در این شهرستان شده است.

وی ادامه داد: بیشترین وقت مدیریت استان صرف مسائل و حل مشکلات آب می شود لذا از مردم می خواهیم نسبت به صرفه جویی و بهینه سازی مصرف آب تلاش کنند.

استاندار اصفهان خطاب به اعضای شورای اسلامی استان عنوان کرد: شما باید پیشقدم شوید و کشاورزان را به تغییر الگوی کشت و احداث گلخانه ، تشویق کنید چراکه با راه اندازی کارگو ترمینال در فرودگاه اصفهان، زمینه صادرات محصولات کشاورزی به خوبی فراهم شده است.

وی در ادامه به لزوم تغییر کشت محصولات کشاورزی اشاره کرد و افزود: روش های سنتی و غرقابی دیگر جوابگو نیست و باید با آموزش کشاورزان برای بهره وری بیشتر به سمت استفاده از کشت گلخانه ای برویم.

رضایی اضافه کرد: بانک کشاورزی تسهیلات مناسبی برای گسترش کشت گلخانه ای در اختیار کشاورزان استان قرار می دهد که باید نسبت به آن اطلاع رسانی شود.

استاندار اصفهان افزود: قانون در هر شرایطی باید ملاک عمل قرار گیرد و در استفاده از بیت المال نیز باید نهایت دقت نظر را داشته باشیم.

وی تاکید کرد: تدبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و تدابیر دولت تدبیر و امید بی نظیر است و عظمت ایران اسلامی را به خوبی در سطح جهان به نمایش گذاشته است.

رضایی خاطرنشان کرد: باید با همدلی، همکاری، نوع دوستی و مشارکت عمومی در جهت حل مشکلات و مسائل تلاش نماییم و اقتدار کشور را روز به روز بیشتر به جهانیان نشان دهیم.

تعداد بازدید: 50
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal