دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/07/16 در کارگروه بسیج سازندگی استان اصفهان مطرح شد:  مصرف بهینه آب، رونق تولید و اشتغال زایی در اولویت  امور است
در کارگروه بسیج سازندگی استان اصفهان مطرح شد: مصرف بهینه آب، رونق تولید و اشتغال زایی در اولویت امور است
استاندار اصفهان عنوان کرد: الگو سازی برای مصرف بهینه آب، رونق تولید و اشتغال زایی از جمله اولویت های مدیریت استان است که امیدواریم با همکاری بسیج سازندگی و سایر دستگاه های اجرایی ذیربط محقق شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه کارگروه  بسیج سازندگی استان اصفهان، اظهار داشت: ‌ بسیج سازندگی و دستگاه های اجرایی  در جهت سازندگی و رونق تولید، اشتغال زایی و رسیدگی به مناطق محروم  با همدلی و هم افزایی و به دور از جزیره ای عمل کردن، اقدام کنند.

وی ادامه داد: بسیج سازندگی پتانسیل ها و ظرفیت های بسیاری دارد در همین راستا کمیته ای برای احصا مسائل و مشکلات مناطق محروم و توسعه یافته و همچنین جهت هماهنگی و هم افزایی بین دستگاه های ذیربط تشکیل می شود.

استاندار اصفهان عنوان کرد: الگو سازی برای مصرف بهینه آب، رونق تولید و اشتغال زایی از جمله اولویت های مدیریت استان است که امیدواریم با همکاری بسیج سازندگی و سایر دستگاه های اجرایی ذیربط محقق شود.

رضایی تاکید کرد: ‌هر پروژه ای آغاز می شود نباید نیمه تمام بماند و پروژه دیگری تعریف و احداث شود بلکه در درجه اول باید طرح های نیمه تمام را به بهره برداری رساند.

حجت الله غلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان نیز در این جلسه یادآور شد: دستگاه ها و نهادهای متعدد همچون بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، دفتر امور روستایی استانداری اصفهان و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری در خصوص سازندگی روستاها و محرومیت زدایی فعالیت های خوبی داشته و دارند.

وی ادامه داد: امیدواریم با همیاری، همفکری و هماهنگی هرچه بیشتر دستگاه های ذیربط بتوان، غبار محرومیت را از چهره روستاها و شهرستان های کم برخودار برداریم.

حیدر قاسمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری نیز عنوان کرد: همکاری بین دستگاهی میان بسیج سازندگی و دستگا ه های ذیربط استان به خوبی وجود دارد اما فرهنگ سازی برای افزایش مشارکت عمومی با این دستگاه ها به خصوص در برخی از شهرستان های استان اصفهان احساس می شود.

مجتبی فدا، فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت عالی استان برای حمایت همه جانبه از فعالیت های بسیج سازندگی در این جلسه و ارائه گزارش بسیج سازندگی، افزود: هماهنگی خوبی بین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دستگاه های اجرایی استان برای کمک به مناطق محروم و ایجاد اشتغال در روستاها وجود دارد.

وی اضافه کرد: ظرفیت های بسیار خوبی در بین جوانان استان اصفهان برای رفع محرومیت ها و آسیب های اجتماعی و اشتغال زایی در استان وجود دارد که باید آنها را مدیریت و جهت دهی کرد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان خاطرنشان کرد: ‌انتظار داریم علاقه مندان به سازندگی و محرومیت زدایی ها در ابتدا اولویت کار خود را استان اصفهان قرار دهند و سپس به استان های دیگر برای این امر سفر کنند.

تعداد بازدید: 58
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal