پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
۱۶:۰۶:۱۵

توافق نامه سطح خدمات تارنمای استانداری اصفهان

۱- استانداری اصفهان، تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.

۲- استانداری اصفهان ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد. سایت های لینک داده شده از درون سایت ما، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها به عهده نمی گیریم. استانداری اصفهان این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

۳- تارنمای استانداری اصفهان، امکان درج نظرات مخاطبان در زیر هر یک از خبرها و صفحات منتشر شده و همچنین امکان ارسال پیشنهادات، شکایات و ارتباط با استاندار محترم یا هر یک از فرمانداران محترم یا مدیران محترم دفاتر را دربخش ارتباط با استاندار / ارتباط با فرماندار / ارتباط با مدیر کل (در وب سایت مربوطه) فراهم نموده است.
۴- تارنمای استانداری اصفهان  بصورت تمام وقت و در هفت روز هفته در دسترس متقاضیان محترم بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهد شد
۵- تارنمای استانداری اصفهان بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی بصورت تمام وقت در دسترس مخاطبان گرامی می باشد و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به مخاطبان اطلاع رسانی خواهد شد.
۶- تمامی تغییرات و بروز رسانی های نرم افزار تارنمای استانداری اصفهان بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود ولی در صورت نیاز این کار در روزهای تعطیل انجام خواهد پذیرفت.