سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۴:۵۵:۰۷

نگاه ویژه استانداری اصفهان به شرکت های دانش بنیان و مبتنی بر فناوری های برتر

استاندار اصفهان گفت: تولیدات برخی از شرکت های دانش بنیان، مبتنی بر مباحث نرم افزاری و فناوری های برتر است و احتمال دارد به‌منظور دریافت تسهیلات بانکی با مشکلاتی مواجه شوند به‌همین دلیل رفع مسائل آنها ضروری است.
image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، امروز ۲۹ شهریورماه، جلسه کارگروه اقتصادی، سرمایه گذاری و اشتغال استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان برگزار شد.
دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در این نشست با اشاره به اینکه سند آمایشی استان حول محور توسعه دانش بنیان و گردشگری می چرخد، بیان کرد: از این رو بایستی جهت گیری ما در مسائل اقتصادی حول این دو محور اساسی باشد و سیاست هایی که برای رونق اقتصادی و سرمایه گذاری انتخاب می کنیم بر پایه این دو ستون باشند.
وی ادامه داد: تولیدات برخی از شرکت های دانش بنیان، مبتنی بر مباحث نرم افزاری و فناوری های برتر است و احتمال دارد به‌منظور دریافت تسهیلات بانکی با مشکلاتی مواجه شوند به‌همین دلیل رفع مسائل آنها در این زمینه ضروری است.
استاندار اصفهان بر لزوم حمایت از سرمایه‌های انسانی شاغل در شرکت های دانش بنیان و فناور تاکید کرد و گفت: ما از اکنون باید برای رفع مسائل و مشکلات احتمالی آنها در آینده، برنامه ریزی و اقدام کنیم به‌همین دلیل لازم است که این موضوع در شورای هماهنگی بانک ها مورد بررسی قرار گیرد و نتایج آن به‌صورت پیشنهاد، تهیه و به تهران اعلام شود.
استاندار اصفهان در خصوص تسهیلات تبصره ۱۸، اظهار کرد: تسریع در اجرای مصوبه های این تبصره و پرداخت تسهیلات آن ضروری است و باید با دید آمایش سرزمین و تقویت نهادهای حمایتی به آن نگاه شود.
وی برگزاری جلسات منظم کارگروه اقتصادی، سرمایه گذاری و اشتغال استان را ضروری دانست و عنوان کرد: برخی از مباحث مطرح شده در جلسه های کارگروه اقتصادی نیاز به بررسی های کارشناسی بیشتری دارد که باید جلسات گروه های کاری با قوت بیشتری انجام شود.
دکتر مرتضوی تصریح کرد: از دستگاه های اجرایی مرتبط انتظار می رود که اولویت های اقتصادی استان را به درستی شناسایی نمایند.

مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − شش =