سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۴:۲۳:۱۶

پیام تبریک استاندار اصفهان به مناسبت روز روستا و عشایر

استاندار اصفهان با صدور پيامي روز روستا و عشایر را تبریک گفت.
image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان با صدور پیامی روز روستا و عشایر را تبریک گفت.
متن پیام استاندار اصفهان به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
روستا زیرساخت پیشرفت و آبادانی کشور است و روستاییان مردمانی هستند که صدق اعمال و رفتارشان گستره نعمت را بر آنان وسعت می دهد. پس از انقلاب اسلامی توجه به روستاها و توسعه آن به عنوان رکنی پر اهمیت در رشد همه جانبه جامعه مورد توجه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گرفت که ماحصل آن توسعه زیرساخت ها در مناطق روستایی و کمتر برخوردار بوده است. با توجه به شعار سال ۱۴۰۱ مبنی بر “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” و همچنین سیاست های دولت محترم مردمی حضرت آیت الله رئیسی، آنچه امروز می تواند روستاها را بنابر پتانسیل‌های موجود به درجه قابل قبولی از توسعه و پیشرفت برساند، ایجاد درآمد پایدار با استفاده از ظرفیت های دانش بنیان و دانش بومی است.
از طرفی افزایش مشارکت روستاییان و عشایر در امور مرتبط با زندگی آنان و بهره گیری از توانمندی های بالقوه شوراهای اسلامی محلی و دهیاران نیز از اصول اساسی برای دستیابی به موفقیت های چشمگیر در عمران و آبادانی روستاها و بالا بردن بهره وری در تولیدات عشایر به شمار می‌رود.
اینک و در آستانه پانزدهم مهرماه “روز ملی روستا و عشایر” را که امسال با شروع امامت و ولادت حضرت بقیه الله الاعظم(عج) مقارن گردیده گرامی داشته و به تمامی روستاییان و عشایر سخت کوش که دل در گروه پیشرفت و توسعه کشور و استان دارند تبریک عرض می نمایم.
علیهذا از کلیه مدیران ذی ربط در سطوح مختلف استان و شهرستانی می خواهم به گونه ای برنامه ریزی و اقدام نمایند تا انشاالله شاهد تحقق تحولات بنیادین در زیرساخت های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی و نهایتاً توسعه و پیشرفت پایدار مناطق مذبور باشیم‌.

سیدرضا مرتضوی
استاندار اصفهان

مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 12 =