یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
۰۸:۲۹:۰۴

دیدار صمیمانه استاندار اصفهان با کارکنان اداره کل پست استان

دکتر سید رضا مرتضوی در دیدار با کارکنان اداره کل پست استان اصفهان ضمن بازدید از خدمات این اداره در جریان نحوه ارائه خدمات پستی به مردم قرار گرفت.
image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امروز نوزدهم مهرماه، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان همزمان با هفته بزرگداشت پست با حضور در اداره کل پست استان اصفهان، ضمن گفتگو با کارکنان در جریان نحوه ارائه خدمات پستی به مردم قرار گرفت.
وی در این دیدار بیان کرد: کارمندان پست استان در هر شرایطی با کمال صداقت و امانتداری مشغول به انجام وظیفه بوده و در شرایط سخت کرونایی و افزایش حجم مرسولات پستی به خصوص ارسال مرسولات خرید و فروش های اینترنتی، با تمام توان نسبت به خدمت رسانی اقدام نمودند که این موضوع قابل تقدیر است.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: اداره پست از دستگاه های اجرایی و دولتی است که به دلیل ارائه خدمات مطلوب و تکریم ارباب رجوع دارای کمترین نارضایتی بوده و این امر ستودنی است.
دکتر مرتضوی با اشاره به سیاست های دولت در حوزه صادرات به کشورهای همسایه به خصوص روسیه و همچنین تمرکز دولت بر استفاده از استان ها در توسعه صادرات و ایجاد روابط مستقیم با کشورهای همسایه پیشنهاد برقراری تفاهم نامه های دو طرفه فی مابین پست های کشورهای همسایه را مطرح کرد.
وی عنوان کرد: پست با توجه به فناوری های نوین، سرویس های جدیدی راه اندازی کرده و در حال حاضر دارای ظرفیت های بسیار زیادی بوده و می تواند خدمات نیابتی سایر دستگاه ها و بخصوص خدمات به روستائیان را انجام دهد.
در پایان استاندار اصفهان اعلام آمادگی استان را جهت ورود جدی به این بخش از صادرات اعلام و پست را موظف کرد طرح جامعی را در قالب بسته تجارت خرده فروشی فرامرزی با استفاده از توانمندی های پست و سرویس تجارت الکترونیک با استان جهت بررسی کارشناسی ارائه نماید.

 

مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =