یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
۰۸:۲۶:۴۸

دشمن سعی در توقف فرایند خدمت رسانی دولت دارد

استاندار اصفهان در گردهمایی فرمانداران استان گفت: بایستی کار مستمر و مداومی را در دستور کار قرار دهیم و در مواجهه با دشمن رویکرد مناسبی را تعریف و به آن عمل کنیم.
image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، ساعات ابتدایی صبح امروز بیستم مهرماه دکترسیدرضا مرتضوی در گردهمایی فرمانداران استان با اشاره به اینکه دشمن با انواع فتنه انگیزی و تفرقه افکنی به دنبال تجزیه کشور است، بیان کرد: زمانی گرفتار تامین حداقل های دفاع از کشور بودیم اما امروز می بینید از کجا به کجا رسیده ایم؛ اما دشمن نمی تواند شاهد موفقیت جوانان ایرانی در سطح بین المللی باشد از این رو تمام تلاش خود را به کار گرفته تا به عقاید و باورهای مردم ما حمله کند و به اهداف خود برسد.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران الگویی موفق در دنیاست، ادامه داد: محدود کردن اخبار مثبت و امیدآفرین کشورما، ترویج اخبار منفی، تربیت نفوذی و معاند ابزارهایی هستند که دشمن با کمک آنها سعی در تفرقه افکنی میان مردم مان را دارد.
استاندار اصفهان تصریح کرد: میدان جنگ با دشمن عوض شده است. در گذشته دشمن نمی توانست با روش های خود فرایند رسانه ای ممتد، هوشمند، مستمر و فراگیر را تعریف کند و هر چه می خواهد را به نوجوانان و جوانان ما ارائه دهد.
دکتر مرتضوی خاطرنشان کرد: دسترسی دشمن به نخبگان، فعالان فرهنگی، اجتماعی، هنری و… بالا رفته است اینها نتیجه نپرداختن ما به جهاد تبیین است. اکنون بایستی کار مستمر و مداومی را در دستور کار قرار دهیم و در مواجهه با دشمن رویکرد مناسبی را تعریف و به آن عمل کنیم.
استاندار اصفهان خطاب به فرمانداران استان عنوان کرد: ضروری است در شهرستان ها جلسات مکرر و منظمی با نخبگان، اصناف، فعالان اقتصادی و … در قالب جلسات روشنگرانه و تبیینی برگزار شود و مسائل روز جامعه برای آحاد مردم شفاف و تبیین شود. جامعه نخبگانی ما باید هدف اصلی دشمن را بدانند و چهره واقعی آنها را به مردم نشان داده شود.
دکتر مرتضوی انسجام ملی و وحدت اجتماعی را از مولفه های قدرت کشور ما دانست و گفت: فرایند خدمت رسانی به مردم با سرعت قابل توجهی در دولت سیزدهم به پیش می رفت اما با این اتفاقات اخیر که کاملا برنامه ریزی شده بودند دشمن سعی در توقف فرایند خدمت رسانی دولت دارد.
وی با تاکید بر استدلال های قوی در مواجهه با سوالات جوانان عنوان کرد: وقتی به جان مامور نیروی انتظامی ما تعرض می کنند به دنبال آسیب زدن به امنیت که یکی از مولفه های قدرت ماست هستند در این شرایط مردم می دانند اگر امنیت نباشد هیچ چیز نداریم.
استاندار اصفهان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در واکنش به حوادث اخیر اظهار کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری میان اعتراض و اغتشاش تفکیک قائل شدند ما نیز بایستی مراقبت کنیم و جوانانی که فریب خورده اند را به چشم اغتشاشگران نبینیم. در این مدت برخی هنرمندان، ورزشکاران و .. موضع گیری های نادرستی داشتند اما از تعلق خاطرشان به جمهوری اسلامی ایران مطلع هستیم این افراد را نباید طرد کنیم بلکه بایستی با تبیین درست و اصولی به مسیر صحیح هدایت شوند.

مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 10 =