یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
۰۹:۲۴:۲۹

استاندار اصفهان در جمع دانشجویان:بایستی از منزلت و شأن دانشجویان مراقبت کنیم

استاندار اصفهان گفت: بایستی از منزلت و شأنش دانشجویان مراقبت کنیم، تا دانشجویان فرهیخته مرجع سخنان سنجیده در کشور باشند.
image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در جمع نمایندگان مجموعه های دانشجویی استان در پاسخ به سوال دانشجویان مبنی بر اینکه «چرا اعتراضات به خشونت کشیده می شود؟» بیان کرد: این امر را باید از کسانی بپرسیم که خشونت و نارامی در کشور را می خواهند در صورتی که اعتراضات همیشه شنیده می شود.
وی ادامه داد: در بدو تشکیل یک تجمع حداقلی در دانشگاه بعضا اتفاقاتی می افتد که چهره دانشجویان را در جامعه مخدوش می کند و اعتبار دانشجو را زیر سوال می برد.
استاندار اصفهان اظهار کرد: دانشجویی که اعتبار، شأن و منزلت دانشجو بودن را از بین می برد، مرتکب به جرم می شود، اموال مردم را تخریب می کند و به جان و آرامش مردم تعرض می کند جایگاه خود را در ابتدا نابود می کند.
دکتر مرتضوی با اشاره به اعتراضات کشاورزان اصفهان در سال گذشته، گفت: هزاران نفر از کشاورزان اصفهانی بدون توهین، تخریب اموال عمومی و در چارچوب مسالمت‌آمیز دست به اعتراض زدند و سبک جدیدی از اعتراض را به همگان نشان دادند.
وی افزود: اما جمعه بعد اغتشاشگران این فضای آرام را به خشونت تبدیل کردند و کشاورزان معترض صف خود را از اغتشاگران جدا کردند.
دکتر مرتضوی با اشاره به اینکه اعتراض با اغتشاش متفاوت است، گفت: اعتراض پذیرفتنی است و ما وظیفه داریم سخن مردم را بشنویم و در جهت رفع مشکلات تلاش کنیم اما اغتشاش آرامش مردم را از بین می برد.
وی افزود: از این رو بایستی از منزلت و شأن دانشجویان مراقبت کنیم، تا دانشجویان فرهیخته مرجع سخنان سنجیده در کشور باشند.

مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =