چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
۰۷:۲۱:۴۷

معاون استاندار:اولویت اقتصادی اصفهان صنعت سبز، کم آب و دانش بنیان است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ، سیدحسن قاضی عسگر، در جلسه بررسی و تدوین طرح “منطقه ویژه علم و فناوری استان”افزود: در این طرح اولویت‌های توسعه اقتصادی استان که باید با جدیت و با توجه به توازن صنعتی دنبال شود، تعیین شده است.

وی افزود:چشم انداز این طرح، تبدیل اصفهان به یک استان نمونه کشور در زمینه خلق ثروت و ارزش آفرینی مبتنی بر فناوری و نوآوری است و هدف آن ایفای نقش پیشرانی  منطقه در حوزه فناوری در کشور و منطقه غرب آسیاست.

معاون استاندار اصفهان تاکید کرد : این طرح با توجه به ظرفیت بالا و مطلوب دانشگاه‌ها و نخبگان و با توجه به محدودیت زیست محیطی اصفهان تدوین شده است و نگاه ویژه ای به فناوری‌های موثر در کاهش سرعت تغییر اقلیم دارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

رییس شورای اطلاع‌رسانی استان اصفهان گفت: لازم است مسوولان بهداشت و درمان و رسانه‌ها به رفع شبهات موجود درباره واکسن کرونا بپردازند زیرا آگاهی‌رسانی بر همه امور، مقدم است.

۱ آبان ۱۴۰۰

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: تاکنون واکسیناسیون نوبت اول ۶۷ درصد و نوبت دوم ۳۶ درصد جمعیت این استان انجام شده است.

۲۸ مهر ۱۴۰۰

معاون امور اقتصادی استانداری اصفهان از دریافت مجوز برای پالایش نفت خام و صدور آن توسط صنایع نفتی استان در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد.

۱۱ مهر ۱۴۰۰

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: فعالیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در زمان حاضر به روز شده و همه درخواست‌های رسیده به این کارگروه در همان هفته مورد بررسی و رسیدگی قرار می‌گیرد.

۱۰ مهر ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *