یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۲۸:۳۷

شورای اداری شهرستان سمیرم با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان سمیرم با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان و مدیران بخش های مختلف صبح امروز 12 دیماه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جان ‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این جلسه گفت: در جریانات اخیر تمام کفر و نفاق با امکانات کامل علیه نظام بسیح شدند.
وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تاکنون فتنه‌های زیادی در کشور اتفاق افتاده است خاطرنشان کرد: هیچ یک از آنها مانند اتفاقات اخیر، جنگ ترکیبی نبوده است.
معاون استاندار اصفهان ادامه داد: دشمن در ناآرامی‌های اخیر به اصطلاح بر روی گسل های مختلفی سوار شد که هر یک از این گسل ها واگرایی را علیه نظام و انقلاب ایجاد می‌کرد.
وی افزود: دشمنان کنونی از لحاظ نگرش، بینش و عملکرد با یکدیگر متفاوت هستند اما در یک سو و بطور متحدانه عمل می‌کنند.
جان نثاری ادامه داد: این افراد شامل روشنفکران غرب زده، فتنه‌گران قبلی، فمینیست های بی دین، سکولارها، اوباش سازماندهی شده و شبکه‌ای، مفسدان اخلاقی، آسیب‌دیدگان اجتماعی و افرادی با اعتقاد نه چندان قوی بوده‌اند.
وی با اشاره به عملکردهای مختلف این افراد گفت: برای مثال معدود دختران در دانشگاه‌ها تاکید می‌کردند که با پسران غذا بخوردند و یا برای مثال بعضی محصلان در مدارس حجاب از سر بر می‌داشتند یا اوباشان در خیابان، دیگران را به قتل می‌رساندند و قطعه قطعه می‌کردند.
معاون استاندار اصفهان افزود: طراح این ناآرامی‌ها، آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس، فرانسه، آلمان و عربستان سعودی هستند و شبکه سعودی اینترنشنال هدایت این میدان را در دست داشت.
وی با بیان اینکه شهادت شهید رضایی در شهرستان سمیرم زیر سر آمریکا و رژیم صهیونیستی بود گفت: هدف دشمن براندازی نظام و اصل اسلام است اما کور خوانده‌اند و با این حال به هر شکلی تلاش می‌کنند تا با ایجاد جنگ داخلی در کشور ایران را بعنوان یک الگو در جهان نشان ندهند.
جان نثاری ادامه داد: تکه تکه کردن کشور و تبدیل به پنج قطعه هدف دیگر دشمن است که آن نیز با هوشیاری مردم محقق نخواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: اغتشاشگران به همان دلیل که قرآن را آتش می‌زنند به رهبر معظم انقلاب نیز توهین می‌کنند.
معاون استاندار اصفهان تصریح کرد: همچنین باید بدانید اخلال در حوزه معیشتی، دلار و ارز جنبه اقتصادی نداشت و مرتبط با عملیات دشمن بود.
وی با اشاره به حوادث اخیر در شهرستان سمیرم گفت: حدود یکصد نفر به خیابانها آمده و اوباشگری کردند اما مردم فهیم سمیرم با این فتنه‌گران همراه نشدند، کارنامه مردم سمیرم شهدا و رزمندگانی است که تقدیم انقلاب کردند.
جان نثاری اضافه کرد: امنیت حاکم بر شهر اصفهان باید در دورافتاده ترین مناطق و روستاها نیز وجود داشته باشد.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی حافظ ناموس، مال و جان مردم است و در این راه شهید می‌دهد.
وی با تأکید بر این‌که امنیت و آسایشی که در شهر اصفهان است باید در دور افتاده‌ترین روستا هم باشد، گفت: دست مردم شهرستان سمیرم را می‌بوسیم، بازار و کسبه به صورت عادی در حال فعالیت هستند.
جانثاری ادامه داد: نیروهای نظامی و انتظامی برای امنیت و آسایش مردم فعالیت می‌کنند و برای آرامش مردم از جان خود نیز می‌گذرند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان این‌که مردم شهرستان سمیرم را مؤمن انقلابی می‌دانیم افزود: انشاالله مردم با حضور پر شور خود در تشییع شهدای گمنام، این فتنه را هم خنثی خواهند کرد.
وی اظهار داشت: شهرستان سمیرم در آرامش کامل قرار دارد، اگر کسی بخواهد امنیت و آسایش مردم را به خطر بیندازد به صورت قاطعانه برخورد می‌شود.
معاون استاندار اصفهان یادآور شد: از آغاز نارآرامی‌ها تاکنون پنج تا ۶ شهرستان استان درگیر این رویدادها شد و اکثر نقاط استان در آرامش کامل به سر بردند.
تأکید بر پیگیری مصوبات سفر استاندار اصفهان به سمیرم
مراد الیاس پور فرماندار شهرستان سمیرم نیز در جلسه شورای اداری شهرستان، ضمن عرض تسلیت سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: سرتاسر وجود این مرد پر افتخار، ایثار، نوع‌دوستی و ولایت‌مداری بود، همه مسؤولین باید ویژگی‌های شهید سلیمانی را سر لوحه کار خود قرار دهند.
وی در ادامه با اشاره به شهادت مظلومانه شهید مدافع امنیت محسن رضایی در اغتشاشات روزهای گذشته شهر سمیرم گفت: همه دشمنان بدانند که ذره‌ای از پایبندی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کم نخواهد شد و به پیروی از ولایت فقیه ادامه خواهند داد.

الیاس پور خطاب به مسؤولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان گفت: تکریم ارباب رجوع و انجام تمام و کمال وظایف محوله باید به صورت جدی مد نظر همه باشد، مردم ولی نعمتان ما هستند و تمام تلاش‌مان را باید بکنیم تا مشکلات موجود در منطقه مرتفع شود.
فرماندار شهرستان سمیرم با تأکید بر ضرورت اجرای دستور‌ العمل‌های خودحفاظتی در ادارات و ارگان‌ها گفت: به جهت جلوگیری از آسیب‌های احتمالی، پایش تصویری در نقاطی که ضرورت دارد باید اجرا شود.
وی همچنین بیان کرد: مسؤولین ادارات به صورت جدی بر پیگیری مصوبات سفر نماینده دولت و استاندار اصفهان اهتمام داشته باشند.
الیاس پور با اشاره به تشییع شهدای گمنام در استان ادامه داد: مراسم تشییع شهدای گمنام در شهر سمیرم فردا بعد از ظهر برگزار خواهد شد، اطلاع‌رسانی و اقدامات لازم برای برگزاری با شکوه این مراسم و معطر شدن شهرستان به عطر اهالی بهشت انجام شود.

 

مطالب مشابه
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به استمرار اقدامات پیشگیرانه به منظور کنترل منابع آلاینده هوا، از ادامه آموزش غیرحضوری در تمامی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش در مناطق شش گانه شهر اصفهان و ۹ منطقه آموزش و پرورش استان خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به استمرار اقدامات پیشگیرانه به منظور کنترل منابع آلاینده هوا، از ادامه آموزش غیرحضوری در تمامی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش در مناطق شش گانه شهر اصفهان و ۹ منطقه آموزش و پرورش استان خبر داد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: کمیته تخصصی مهار تورم استان با اهداف رصد و بررسی تنظیم بازار مسکن، نظارت، راهبری و کنترل قیمت‌ها در حوزه اقلام مصرفی مردم تشکیل شد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: کمیته تخصصی مهار تورم استان با اهداف رصد و بررسی تنظیم بازار مسکن، نظارت، راهبری و کنترل قیمت‌ها در حوزه اقلام مصرفی مردم تشکیل شد.

۱۲ آذر ۱۴۰۲
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود.

۱۲ آذر ۱۴۰۲
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ضمن تشریح مصوبات کارگروه اضطرار شرایط آلودگی هوای استان، از غیرحضوری شدن کلیه مقاطع تحصیلی در مناطق شش گانه شهر اصفهان و ۹ منطقه آموزش و پرورش در استان و آموزش حضوری در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در روز یکشنبه ۱۲ آذر خبر داد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ضمن تشریح مصوبات کارگروه اضطرار شرایط آلودگی هوای استان، از غیرحضوری شدن کلیه مقاطع تحصیلی در مناطق شش گانه شهر اصفهان و ۹ منطقه آموزش و پرورش در استان و آموزش حضوری در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در روز یکشنبه ۱۲ آذر خبر داد.

۱۱ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 7 =